Батарея САУ “Богдана” успішно вдарила по рашистам, які обстрілювали Сумщину та Чернігівщину

Збройні Сили Україні у Північній операційній зоні використали батарею самохідних артустановок “Богдана” однієї із артилерійських бригад для ударів по російським окупантам, які обстрілювали прикордонні райони Чернігівської та Сумської областей.

Як свідчать дані нашої розвідки, в результаті успішної стрільби САУ “Богдана” у цьому операційному були уражені БТР, автомобільна техніка, склад боєприпасів, міномети, установки “Град” та жива сила противника, який тривалий час завдавали шкоди мирним мешканцям на Півночі України. Про це прес-служба Командування Об’єднаних сил ЗС України сповістила на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: САУ Archer вже у ЗСУ та без додаткових анонсів б’є ворога

Бойова робота батареї САУ “Богдана” у Північній операційній зоні, осінь 2023 року, фото – Командування Об’єднаних сил ЗСУ

Автори повідомлення наголошують, що в першу чергу головною запорукою успіху була злагодженість дій наших артилеристів. Але також вони ставлять акцент і на високих характеристиках САУ “Богдана”, які дозволяють результативно знищувати ворога.

Зокрема наголошується, що навіть при заряджанні гармати вручну виконання вогневого завдання займало максимум 7-8 хвилин, після чого позиція змінювалась, що в свою чергу зводило нанівець контрбатарейний вогонь рашистів.

Використання спеціальної навігаційної апаратури давало можливість влучати в ціль буквально з першого пострілу. І при цьому на практиці була підтверджена можливість стрільби на 42 км без використання активно-реактивного снаряда.

Бойова робота батареї САУ “Богдана” у Північній операційній зоні, осінь 2023 року, фото – Командування Об’єднаних сил ЗСУ

Нагадаємо, що розробником 2С22 “Богдана” є Краматорський завод важкого верстатобудування (учасник Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України, або ж NAUDI), де власне й було створено та виготовлено основні компоненти артилерійської частини “Богдани”, включно із стволом нової гаубиці.

Раніше Defense Express вже розповідав про те, які характеристики має САУ “Богдана” у варіанті на шасі Tatra 8×8, і про які переваги цієї артсистеми в першу чергу говорять бійці Сил оборони України.

Бойова робота батареї САУ “Богдана” у Північній операційній зоні, осінь 2023 року, фото – Командування Об’єднаних сил ЗСУ

Читайте також: Росіяни знову ставлять башти від БМП-1 на МТ-ЛБ, це дуже показова практикаLike this post? Please share to your friends:
UAZMI