“Мені кажуть, що я схожа на качку”: фанатка пластики з величезними губами збентежила мережу новою мрією

"Мені кажуть, що я схожа на качку": фанатка пластики з величезними губами збентежила мережу новою мрієюВієнна Вюрстель, яка живе на Майорці, Іспанія, називає себе “пластикою-фантастикою”, вихваляючись тридцятьма мілілітрами філера у своїх губах. Дівчина не збирається зупинятися, незважаючи на хейт у соцмережах.

Вієнна має 24 тисячі підписників у TikTok, розповідає Oboz.

В одному зі своїх відео дівчина розповіла, що останній раз колола 3 мл, а до цього вона вже мала 14 мл філеру. Вона додала: “Я думаю, що зараз у моїх губах близько 30 мл”.

Вієнна прагне збільшити губи та називає це своєю мрією (щоб побачити, доскрольте до кінця сторінки). “Я не можу цього дочекатися, – розповідає вона. – Тролі кажуть, що я схожа на качку, але я хочу, щоб губи були ще більшими”.

Деякі підписники занепокоєні та ставлять під сумнів безпеку процедур пластичної хірургії дівчини. Утім білявка лишається непохитною: вона стверджує, що велика кількість філера – це безпечно. “Всі мої пластичні хірурги, до яких я ходжу, висококваліфіковані”, – пояснила тіктокерка.

І хоча Вієнна, здавалось би, задоволена своїм виглядом, утім розмір її губ іноді заважає повсякденним речам. Наприклад, їсти та пити. В одному з роликів вона каже, що їй легше вдається вживати м’яку їжу. Випиваючи склянку води, вона продемонструвала, як з її великих губ падають краплі рідини. “Але я повинна бути чесною, я могла б зіграти жертву, але в мене є ці губи, і мені довелося адаптуватися до мінливого світу”, – каже дівчина.

Лондонський доктор Тіджіон Ешо, зірка серіалу Netflix Body Fixers, розповів Femail, що він спостерігав за зростанням кількості корекційних процедур для вирішення проблем, спричинених іншими “фахівцями”. “Зараз принаймні третина моєї роботи – виправляти помилки. Я маю п’ять-сім пацієнтів на день, які просять виправити роботу, виконану в іншому місці”, – каже він.

Одне відео фанатки філерів та її величезних губ швидко набрало понад 2,3 мільйона переглядів. Багато людей почали глузувати з білявки в коментарях:

“Що ти наробила?”.

“Це нереально, чи не так? Це фільтр? Я у шоці”.

“Я спочатку подумав, що вона використовує фільтр”.

 

Більше новин


 

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI