Надзвичайна пара: 18-річний хлопець одружився із 71-річною пенсіонеркою після похорону її сина

Надзвичайна пара: 18-річний хлопець одружився із 71-річною пенсіонеркою після похорону її синаАльмеда й Гері Гардвік одружилися, кинувши виклик критикам. До цього хлопець уже встиг побувати в стосунках із іншою 77-річною старенькою.

Чоловік, який у 17 років одружився із 71-річною жінкою через два тижні після того, як познайомився з нею на похороні її сина, розповів про свою дружину на честь чергової річниці їхнього весілля. Про це пише The Sun.

Альмеда й Гері Гардвік одружилися у 2015 році й, кинувши виклик критикам, досі залишаються щасливими через вісім років.

Весільна церемонія обійшлася парі всього в 137 фунтів стерлінгів, але відтоді вони зібрали цілий натовп шанувальників завдяки тому, що розповіли про своє кохання з різницею у віці в соцмережах.

“Минуло вісім років, і з кожним днем я закохуюся все більше. Деякі чоловіки шукають цілу вічність кохання, яке я знайшов. Тому я стоятиму на своєму”, — розповів Гері.

Надзвичайна пара: 18-річний хлопець одружився із 71-річною пенсіонеркою після похорону її синаПара відсвяткувала чергову річницю 26 жовтня.

Видання зазначає, що нинішня наречена Гері не була його найстаршою партнеркою. До неї він зустрічався з іншою 77-річною старенькою.

“Альмеда така молода душею, що вік ніколи не турбує нас, ми ніколи не замислюємося про це. Я просто знаю, що Бог відповів на мої молитви того дня, коли вона увійшла в моє життя”, — додав чоловік.

Називаючи пенсіонерку своєю “лялечкою”, Гарі назвав її найчудовішою дружиною на світі, повыдомляє Фокус. 

@_garyandalmeda_ Some men search for ages, for the love that I have found. So I will stand my ground. ?❤️ #fyp #agegap #agegaplove #garyandalmeda #love ♬ In Your Love – Tyler Childers

Більше новин

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI