Росія послабить ППО після втрати кількох С-400 в Україні, – британська розвідка

РФ втратила не менше чотирьох пускових усновок ЗРК великої дальності внаслідок українських ударів протягом осннього тижня.

Про це повідомили у розвідувальному огляді Міноборони Бринії.

Три з них – SA-21 (С-400) – були знищені у Луганській області.

Українські джерела повідомили про додаткові втрати російської протиповітряної оборони в Криму.

Як наголосили у МО Бринії, росія вже давно віддає пріоритет потужним, високотехнологічним зенітно-ракетним комплексам великої дальності як ключовому компоненту своєї військової стратегії.

Нещодавні втрати наголошують, що російська інтегрована система протиповітряної оборони продовжує боротися з сучасною високоточною ударною зброєю і, швидше за все, збільшить і без того значне наванження на системи операторів, що залишилися.

Існує реальна можливість, що, замінюючи знищені системи в Україні, росія послабить свою ППО в інших операційних зонах, зазначили бринські аналітики.

Як було відомо раніше, 30 жовтня по околиці Запоріжжя рашисти вдарили із ЗРК С-400. Це нове озброєння, яке вони використовували для удару мирним людям. Радіус ураження С-300 С-400 з умовної пускової позиції в районі т.ч. Токмак.

Зазначимо, що ракети типу С-400 значно перевершують С-300 у всіх компоненх і сновлять небезпеку майже для всієї східної частини України.

С-400 – російська зенітна ракетна система великого середнього радіусу дії, зенітний ракетний комплекс нового покоління.

Створено для ураження всіх сучасних перспективних засобів повітряно-космічного нападу – ліків-розвідників, ліків стратегічної ктичної авіації, ктичних, оперативно-ктичних балістичних ракет, балістичних ракет середньої дальності, гіперзвукових цілей, усновників перешкод, ліків радіолокаційного дозору наведення інших.

Кожен Зенітно-ракетний комплекс забезпечує одночасний обстріл до 80 цілей із наведенням на них до 160 ракет.

Раніше ми писали, що зимою Україна готується до ак на енергосистему, – Financial Times.

Новина на сайті Стопкор !

Подобається цей пост? Поділіться ним з друзями:
UAZMI