Бред Пітт оприлюднив лист російського мільярдера до Анджеліни Джолі

Голлівудський актор Бред Пітт оприлюднив електронного листа російського олігарха Юрія Шефлера до Анджеліни Джолі. Про це повідомляє DailyMail.

Бред Пітт оприлюднив лист російського мільярдера до Анджеліни ДжоліЗокрема, зірка екранів звинувачує росіянина у змові зі своєю колишньою дружиною під час гострої боротьби за виноробню Chateau Miraval. Тому він представив в суді лист, як доказ того, що між ними був міцний зв’язок.

Він датований травнем 2022 року. У ньому російський олігарх звинувачує Пітта у спробі «саботувати» їхню угоду, а також запрошує Джолі відвідати його будинок в маєтку Тулчан в шотландському регіоні Спейсайд — через кілька місяців після того, як вона переписала на нього свою половину виноградника.

«Цим листом я хотів би подякувати вам за угоду, яку ми уклали. Я задоволений угодою, незважаючи на поточні розбіжності з Піттом з приводу його спроб саботувати і уникнути підписання акціонерної угоди. Однак я сподіваюся, що згодом ми станемо надійними партнерами і отримуватимемо задоволення від спільного бізнесу. Якщо вам знадобиться моя допомога, будь ласка, зв’яжіться зі мною телефоном. Моє запрошення відвідати мій маєток Тульчан у Шотландії залишається відкритим для вас та ваших дітей у будь-який час», — написав Шефлер.

Нагадаємо, влітку Анджеліна Джолі публічно висміяла свого ексчоловіка через виноробню Шато Міраваль у Франції. 

Зірка 10 липня подала до суду документи проти Пітта, в яких заявила, що він «побудував» їхній французький винний бізнес. Акторка назвала його «голлівудським дилетантом, який, у кращому разі, відвідав виноградники, щоб подивитися на працю французьких робітників, які дійсно зробили бізнес».

«Пітт — актор, а не винороб. Він має справу з ілюзіями, а не з брудом і виноградом. Протягом тих років, що він нібито «побудував» свій бізнес, він знімався і з’являвся в десятках фільмів, не кажучи вже про незліченні рекламні виступи, поїздки по всьому світу на кінопрем’єри та відвідини Голлівуду… Хоча Пітт, без сумніву, відвідав виноградники, щоб помилуватися роботою французьких робітників, які дійсно зробили бізнес успішним, Пітт не винороб», — заявила Джолі.

Також вона додала, що Пітт «розграбував» бізнес, витративши мільйони доларів прибутку на легковажні проєкти, такі як ремонт студії звукозапису. 

Бред Пітт оприлюднив лист російського мільярдера до Анджеліни Джолі


Джерело


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI