Через уламки «Шахеда» на Вінниччині пошкоджено енергозабезпечення

У Вінницькій області внаслідок падіння уламків збитого цієї ночі ворожого дрона-камікадзе типу «Шахед» сталося знеструмлення у будинках багатьох сотень громадян.

Через уламки «Шахеда» на Вінниччині пошкоджено енергозабезпеченняПро це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики України.

За даними відомства, світло зникло загалом у 1562 споживачів у регіоні.

Після відбиття російської повітряної атаки на місці падіння баражуючого боєприпасу противника працювали аварійні служби, ліквідуючи наслідки знеструмлення, щоб повернути світло в будинки громадян.

Як зазначили в Міненерго, вранці більшість абонентів були підключені.

В АТ «Вінницяобленерго» нагадали, що отримують наказ про відключення від НЕК «Укренерго» та виконують їх, не озираючись на те, хто залишається без світла.

«Диспетчер НЕК «Укренерго» у себе на екрані монітора не бачить конкретних споживачів чи якісь заклади або «представників еліт». Він бачить обсяг споживання у мегаватах по всій країні або у конкретному регіоні. Якщо потрібно стабілізувати енергосистему країни, про це рішення повідомляють всіх Операторів системи розподілу (в т.ч. АТ «Вінницяобленерго»), і відбувається відключення», — йдеться у повідомленні АТ «Вінницяобленерго».

Як пояснюють вінницькі енергетики, рішення щодо підключення споживачів ухвалює теж НЕК «Укренерго». Тільки після отримання команди від регіонального диспетчера НЕК «Укренерго» — оператори системи розподілу (обленерго) можуть відновити розподіл електричної енергії, тобто включити споживачів.

Через уламки «Шахеда» на Вінниччині пошкоджено енергозабезпечення


Джерело


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI