Група республіканців поставила умови Байдену для підтримки України

У Республіканській партії група з вісьмох конгресменів висунула вимоги до адміністрації президента США Джо Байдена для подальшої підтримки України. Відповідну заяву оприлюднив конгресмен від штату Каліфорнія Майк Гарсіа.

Група республіканців поставила умови Байдену для підтримки УкраїниЗвертає на себе увагу той факт, що підписанти говорять від усіх платників податків в США, що явно є перебільшенням.

«Американські платники податків втомилися фінансувати нескінченну тупикову ситуацію в Україні без бачення перемоги. Щоб заспокоїти американців, ми визначили дванадцять розумних і раціональних умов, які необхідно виконати, перш ніж хоч один долар буде відправлено в Україну», — йдеться у заяві.

Зазначається, що президенти США та України Джо Байден і Володимир Зеленський «повинні надати Конгресу США фактичну стратегію перемоги», в якій буде чітке уявлення про те, як Україна переможе і скільки часу це займе, для «розуміння кінцевої мети».

Байден та держсекретар США Ллойд Остін повинні чітко інформувати американський народ про стан війни в Україні. Це включає інформування громадськості про прогрес України на сьогодні, причини «нинішньої безвиході»  та надання оновленої інформації щодо контрнаступу.

Окрім того, Байден та Остін повинні пояснити необхідність подальшої допомоги, тобто яка зброя відправляється та як вона може допомогти Україні виграти війну. Крім цього, вони мають пояснити, що станеться, якщо допомога США для України припиниться, та відповісти, чи відмовились би від своїх зусиль країни ЄС і НАТО, та чи змогла б Україна вистояти і перемогти без допомоги союзників.

Від Міністерства фінансів і торгівлі США республіканці вимагають звіту перед Конгресом про рівень виконання санкцій проти Росії. Також Гарсіа наполягає на жорсткій санкційній політиці проти РФ з боку США та НАТО.

Республіканці просять пояснити, чи узгоджуються між США та Україною цілі в окупованому Криму та чи вважають США реалістичним бажання України повернути окупований Росією півострів.

У листі міститься заклик до Байдена та Зеленського продовжувати надавати Конгресу повний облік систем озброєнь, які були надіслані та використані.

Зазначається, що президент США повинен надати зобов’язання та докази того факту, що його адміністрація «не ставить під загрозу» графік і вартість критично важливих внутрішніх програм щодо зброї або зобов’язань, взятих Штатами щодо програм Тайваню та Ізраїлю.

«Доки ваша адміністрація задовільно не виконає ці умови, фінансування України не повинно розглядатися в Конгресі. З цієї причини вкрай важливо, щоб ви публічно вимагали, щоб фінансування оборони Ізраїлю розглядалося як окреме», — йдеться у листі до Байдена.

Нагадаємо, адміністрація Байдена попросила у Конгресу схвалити 106 млрд доларів на підтримку України, Ізраїлю та для іншої іноземної допомоги, сподіваючись, що така пакетна угода допоможе затвердити всю суму. Водночас група республіканців у Конгресі хочуть проголосували окремо за такі ініціативи.

Звернення до Байдена підписали конгресмени-республіканці Майк Гарсія, Том Макклінток, Даг Ламальфа, Ральф Норман, Бред Венстрап, Едріен Сміт, Скот Франклін та Ден Мойзер.

Так і хочеться запитати: цей план, який вимагає вісімка конгресменів, в публічній площині — це для російської розвідки? І як можна говорити про план перемоги в існуючих умовах! Нібито це не війна, а якась гра! Більше зброї, причому потужної, збільшують наші шанси. А без неї шансів просто не буде. 

Чомусь по Ізраїлю вони плану не вимагають, розуміючи, напевно, що за це їм миттєво «прилетить» у відповідь. 

Група республіканців поставила умови Байдену для підтримки України


Джерело


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI