ХАМАС назвав Росію «найближчим другом»

ХАМАС назвав Росію «найближчим другом»

Лідери угруповання ХАМАС заявили, що звільнять усіх заручників-росіян через «близьку дружбу» з Росією. Про це повідомили росЗМІ із посиланням на слова члена політбюро ХАМАС Абу Марзука. Нічого дивного, адже РФ є фашистською терористичною державою, яка без будь-яких причин знищує населення інших країн — раніше в Грузії і Сирії, останні роки — в Україні, проти якої веде геноцидну війну.

ХАМАС назвав Росію «найближчим другом»За даними МЗС Росії, серед заручників ХАМАС можуть бути вісім росіян. Мова йде про осіб із подвійним громадянством. ХАМАСівці заявили, що пошукають їх та звільнять. Абу Марзук зараз перебуває з візитом у Москві, де російське міністерство закордонних справ передало йому список з восьми людей.

«Ми дуже уважно ставимося до цього списку і будемо поводитися з ним обережно, тому що ми розглядаємо Росію як нашого найближчого друга», — сказав представник ХАМАС.

Нагадаємо, 26 жовтня Росія стала першою країною у світі, яка почала переговори з ХАМАС. У свою чергу МЗС Ізраїлю назвало цей візит «непристойним кроком» і закликало Москву негайно вигнати делегацію ХАМАС. У Кремлі на це відповіли, що вважають за необхідне продовжувати свої контакти з усіма сторонами.

Влада України має докази того, що держава-агресор Росія брала «велику участь» у нападі угруповання ХАМАС на Ізраїль. Про це у п’ятницю, 27 жовтня, заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов в інтерв’ю 24 каналу.

Він повідомив, що за три дні до нападу ХАМАС на Ізраїль зменшилася кількість російських кібератак на Україну. 

«Центр при РНБО, що займається кібербезпекою та постійно відстежує усі атаки на нашу державу, з’ясував, що за три дні до 7 жовтня (коли бойовики ХАМАС напали на Ізраїль), було зниження атак на наш кіберпростір на 70%», — зазначив Данілов. 

Тоді українські спецалісти проаналізували, чим або ким зайняті російські військові частини, які були причетні до кібератак.

«Вони перекинулись саме на Ізраїль», — зазначив Данілов.

Секретар РНБО наголосив, що ці факти є доказом того, що росіяни беруть безпосередню участь у нападі на Ізраїль.

«Вони є зацікавленою стороною у війні ХАМАС та Ізраїлю», — підкреслив Данілов.

ХАМАС назвав Росію «найближчим другом»


Джерело


Поділитися