Призначено нового прокурора Вінницької області

Новим головним прокурором Вінниччини став 38-річний Олексій Химченко. Раніше він займав посаду першого заступника керівника Одеської обласної прокуратури.

Призначено нового прокурора Вінницької області

Химченко народився 4 вересня 1985 року. У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію.  Роботу в органах прокуратури розпочав у 2007 році на посаді слідчого прокуратури Приморського району м. Одеси.

За час роботи в органах прокуратури працював помічником та заступником прокурора Приморського району Одеси, керівником Одеської місцевої прокуратури № 3, прокурором Одеської місцевої прокуратури № 2, керівником Київської місцевої прокуратури № 7 та Шевченківської окружної прокуратури Києва, заступником керівника Одеської обласної прокуратури.

 З 28 вересня 2021 року – перший заступник керівника Одеської обласної прокуратури.

Нагадаємо, на початку серпня після тривалої та «масштабної» перевірки діяльності Вінницької обласної прокуратури інспекторами з Офісу генпрокурора ухвалено рішення про зняття з посади керівника регіональної структури Олександра Бутовича.

Прокурором Вінницької області Олександра Бутовича було призначено з 1 липня 2020 року. До його роботи було досить багато претензій, які публічно не озвучувалися. Крім того, в середовищі бізнесу ходили певні розмови…  

Призначено нового прокурора Вінницької області


Джерело


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI