СБУ проводить обшуки у секті «Аллатра» по всій Україні

Правоохоронці проводять обшуки у членів секти Аллатра у різних регіонах України. Про це повідомила Українська правда з посиланням на джерела у середу, 1 листопада.

СБУ проводить обшуки у секті «Аллатра» по всій Україні«Сьогодні СБУ та Національна поліція проводять масові обшуки по всій Україні у сектантів з Аллатри», – йдеться у короткому повідомленні.

Видання пише, що ця псевдорелігійна організація працювала в інтересах Росії та систематично просувала наративи Кремля серед українців.

Подробиці обшуків поки не повідомляються.

У свою чергу, РБК-Україна повідомляє, що Аллатра позиціонує себе як громадська спілка, яка «діє поза політикою і поза релігією».

«Попри позиціювання як «аполітичної організації», члени називають президента РФ Володимира Путіна «спасителем», який «об’єднає слов’ян, а згодом весь світ», – йдеться у повідомленні.

СБУ проводить обшуки у секті «Аллатра» по всій УкраїніРаніше СБУ затримала священника УПЦ МП, який торгував російською зброєю. Клірик зберігав ворожі арсенали у двох схронах. Один із них – прямо на території будівництва нового храму у Херсоні.

Також нещодавно Служба безпеки викрила нові спроби російських спецслужб розхитати внутрішню обстановку в Україні та дискредитувати нашу державу на міжнародній арені. Шляхом вербування неповнолітніх українських юнаків спецслужби РФ намагалися розпалити антисемітські настрої на Житомирщині, а також у Дніпрі, Львові та Вінниці. Про це повідомляла пресслужба СБУ 25 жовтня.

У результаті комплексних заходів СБУ нейтралізувала мережу провокаторів, яких Росія використовувала «втемну». До складу групи входили 13-17-річні учні місцевих шкіл. Для їх дистанційного вербування спецслужби РФ створили молодіжний праворадикальний Тelegram-канал.

На цьому інтернет-ресурсі його російські адміністратори, використовуючи психологічні маніпуляції, закликали українських підлітків до вчинення актів антисемітизму у їхніх населених пунктах.

Відповідно до задуму спецслужб Росії ворожі провокації мали бути у вигляді нанесення образливих написів на пам’ятних місцях та здійснення там підривів з використанням саморобних вибухових пристроїв.

При цьому представники РФ пропонували учасникам спільноти публікувати фото- та «відеозвіти» провокацій. Отримані таким чином медіафайли російські спецслужби «розганяли» у закордонних ЗМІ як фейкові публікації для дискредитації України.

СБУ проводить обшуки у секті «Аллатра» по всій Україні


Джерело


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI