У Вінниці збільшилася кількість хворих на гепатит А

У Вінниці збільшилася кількість хворих на гепатит А

Фахівці не можуть сказати, звідки взявся у Вінниці гепатит А. Дослідження не виявляють вірус у пробах води та інших. Тим часом поширення хвороби прогресує.

У Вінниці збільшилася кількість хворих на гепатит АЗа даними Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, за минулу добу додалось 38 нових випадків. Тож загалом діагноз гепатиту А станом на вечір 27 жовтня встановлено у 180 людей. Лабораторно підтверджений вірус у 143 випадках.  

Серед захворілих 24 дитини, зокрема 20 учнів. Також 7 студентів і 5 медпрацівників.

На стаціонарному лікуванні перебуває 141 хвора людина. Виписано вже 15 пацієнтів, зокрема 4 дитини.

Сьогодні до Вінниці приїхав головний санітарний лікар України Ігор Кузін. Він взяв під особистий контроль вивчення ситуації у місті зі спалахом гепатиту А.

У Вінниці збільшилася кількість хворих на гепатит А«Щоб вжити всіх необхідних заходів для встановлення джерела інфікування та поширення», — зазначив Ігор Кузін у Facebook.

Він констатував, що залучені всі служби фахівців Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, група оперативного реагування Центру громадського здоров’я України: лікарі-епідеміологи, фахівці з лабораторної діагностики, біобезпеки та біозахисту.

У Вінниці збільшилася кількість хворих на гепатит А


Джерело


Поділитися