Візит Зеленського до Ізраїлю під загрозою через злив інформації

Візит президента України Володимира Зеленського до Ізраїлю наразі під загрозою через витік інформації щодо його майбутнього візиту. Про це у неділю, 5 листопада повідомило видання The Times of Israel з посиланням на неназванного українського дипломата.

Візит Зеленського до Ізраїлю під загрозою через злив інформаціїЗа його словами, Зеленський й справді планував відвідати Ізраїль, однак витік інформації про його поїздку поставив її під загрозою.

«Він хотів, щоб поїздка була публічною, коли він ступить на ізраїльську землю. Він дуже розчарований», – зазначив дипломат.

Видання нагадує, що Зеленський й прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу не відвідували країни один одного з початку повномасштабного вторгнення терористів на територію України, хоче і зустрічалися недавно у Нью-Йорку.

«Оскільки Москва приймає представників ХАМАС та вносить резолюції проти Ізраїлю в ООН, Єрусалим може прагнути пересунути «стрілку годинника» ближче до Києва», – йдеться у повідомленні.

Раніше посол Ізраїлю в Україні Михайло Бродський заявив, що Володимир Зеленський може приїхати до Ізраїлю з візитом у будь-який час.

А 3 листопада ЗМІ повідомили терміни можливого візиту Зеленського до Ізраїлю.

Нагадаємо, днями ізраїльський 11-й канал, який показував фейкове відео про передачу Україною західної зброї бойовикам ХАМАС, заблокував доступ українцям. Про це повідомляло Spravdi.

Зазначалося, що наприкінці жовтня ведуча ізраїльського телеканалу Кан-11 Айла Хасон фактично звинуватила Україну у передачі зброї Заходу терористам. Тоді Центр стратегічних комунікацій звернувся до телеканалу з вимогою спростувати оприлюднений ним фейк і перепросити за брехливий сюжет, спрямований на дискредитацію України.

Але представники каналу замість спростування і вибачень заборонили українцям доступ до свого сайту.

Нагадаємо, до нападу ХАМАС на Ізраїль влада останнього взагалі нічим не допомагала Україні у війні з Росією. Більше того, в багатьох речах вбачалася навпаки допомога фашистській Росії. І це при тому, що остання мала дружні стосунки з ворогами Ізраїлю — ХАМАСом і Іраном.

Візит Зеленського до Ізраїлю під загрозою через злив інформації


Джерело


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI