Юрій Ткач назвав свій заробіток під час війни

Український комік та зірка Кварталу 95 Юрій Ткач розсекретив свої заробітки під час війни. Про це він розповів у подкасті Олександра Волошина.

Юрій Ткач назвав свій заробіток під час війниЗа словами шоумена, його доходи за час повномасштабної війни зменшилися у п’ять разів. Зараз він заробляє близько двох тисяч доларів на місяць.

Артист також зазначив, що бере участь у всіх благодійних концертах безкоштовно, але підкреслив, що є зірки українського шоу-бізнесу, які беруть невеликий відсоток грошей собі, але він такого не практикує.

«Квартал це така історія, яка тримає на плаву. У нас є зарплатня. Вона не велика, за знімання. Але вона є, вона тримає», — сказав Юрій Ткач.

Водночас актор додав, що заробляє також на корпоративних заходах. Однак, якщо цього не вистачає, доводиться використовувати відкладену фінансову «подушку».

«Іноді бувають корпоративи або приватні заходи. Плюс «подушка», яка в тебе є… Зараз, якщо один на місяць є корпоратив, то це вже круто. І то, частіше це не корпоративи, а якісь приватні заходи, на яких також збираються гроші… Плюс-мінус дві тисячі доларів на місяць заробляю. Може трохи більше. Багато всього зараз іде на допомогу. Але ми ж теж маємо щось їсти, за щось жити, банально авто заправити. Ніхто не париться і так потрібно. Це й шоубізнесу стосується. Уже немає тих гонорарів. Полякова вже за тридцятку не їздить, умовно кажучи», — підсумував Ткач.

Раніше, у середені жовтня, українська співачка Ольга Цибульська зізналася, на чому заробляє під час війни. Про це вона розповіла в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Зірка повідомила, що заробляє завдяки проведенню весіль.

«Вони є. І спочатку я важко на це наважувалася, було питання, чи доречно. Але потім я зрозуміла, що весілля — це про життя, про продовження життя. Щоразу, коли я погоджуюся, я проговорюю з молодятами, який формат, адже це не може бути, як раніше, з танцями на столах на 300 осіб. Це інші історії, це про продовження життя. Можливість відзначити створення нової сім’ї. І я одружила чотири пари військових, не брала гонорар. Плакала, не могла зупинитися», — сказала Цибульска.

Крім того, вона назвала свій гонорар і додала, що більшу частину зароблених грошей вкладає в розвиток творчості.

«Залежить від ситуації. Близько 5 тисяч доларів. Мені з цього залишається мало. Я інвестую назад, мені дуже важливо, щоб машина їхала. У мене все ще немає сумок брендових. Є такий артефакт успішності — брендова сумка і решта всього. Але в мене інші мірила успіху в житті. Мені важливо було продовжувати знімати кліпи і записувати пісні. У мене є зарплата, але глобально все це для того, щоб далі розвивати нашу українську індустрію. Я хочу, щоб український шоу-бізнес став бізнесом», — сказала виконавиця.

Юрій Ткач назвав свій заробіток під час війни


Джерело


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI