ЗСУ підірвали дві БМП з російськими десантниками на борту

ЗСУ підірвали дві БМП з російськими десантниками на борту

Бійці підрозділу ударних безпілотних літальних апаратів «SIGNUM» 93-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України імені кошового отамана Івана Сірка разом з побратимами відбили штурм російських окупантів, знищивши дві бойові машини піхоти з десантом загарбників.

ЗСУ підірвали дві БМП з російськими десантниками на бортуПро це розповів Телеграм-канал «SIGNUM», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих як дронами-камікадзе, так і контрольними безпілотними літальними апаратами. Власне на ролику фіксується знищення обох БМП-2.

В коментарі пояснюється, що екіпаж і десант першої БМП після перших артилерійських розривів поруч зупинили машину і вискочили з неї, щоб перечекати обстріл. Після цього FPV-дрон вдало влучив в БМП – одразу детонували її не витрачені боєприпаси, чим пояснюється вкрай сильна пожежа. Десант відігнали мінометним вогнем.

В другу БМП інший баражуючий боєприпас врізався, коли вона транспортувала десант до наших позицій: «Ці мальчіки не встигли вчасно десантуватись на землю та благополучно відправились хтось в космос, а хтось долетів тільки до дерев».

До речі, знищення другої БМП зняли два дрони-камікадзе. Перший її вразив на повному ходу. Другий приготувався її добивати, однак його оператор помітив, що це вже зайве, і відправив шукати іншу ціль.

ЗСУ підірвали дві БМП з російськими десантниками на борту


Джерело


Поділитися