ЗСУ ведуть штурмові дії на Бахмутському напрямку

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин тридцятого жовтня російські окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення біля нещодавно звільненої Кліщіївки та завдали авіаційні удари по районах сусідніх звільненої Андріївки та окупованої Курдюмівки. Це південніше Бахмута.

ЗСУ ведуть штурмові дії на Бахмутському напрямкуВодночас бійці Сил оборони продовжували ведення наступальних (штурмових) дій на цій ділянці фронту, завдаючи загарбникам втрат в живій силі та техніці.

Принаймні, про це у вечірньому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Збройних сил України.

А от на відео, змонтованому з кадрів, знятих екшн-камерою бійця четвертої роти другого штурмового батальйону окремої 3-ої штурмової бригади ЗСУ, яка воює як раз південніше Бахмута, показано, як наші бійці захищаються в окопах під ворожими обстрілами.

А в кінці сюжету зафіксована ротація (перезмінка) – нова зміна миттєво вистрибує з бронемашини, яка швидко під’їхала до позиції, а стара швиденько в неї сідає. Треба поспішати, доки не прилетіло.

Раніше третя бригада демонструвала переважно відео штурмів…

ЗСУ ведуть штурмові дії на Бахмутському напрямку


Джерело


Like this post? Please share to your friends:
UAZMI