Двоє працівників військкомату та лікарка об’єднались та підробляли документи ухилянтам за 10 тис. доларів

СБУ викрила нові схеми для ухилянтів на Київщині на Полвщині. Серед фігурантів – двоє працівників військкомату лікарка, які створили злочинну організацію. Вони пропонували чоловікам допомогу з підробкою документів для втечі до Євросоюзу. Вартувала ка допомога 10 тисяч доларів.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

к, на Київщині Служба безпеки ДБР зібрали доказову базу на організаторів схеми, через яку з військового обліку “списували” потенційних призовників.

Ще наприкінці серпня цього року співробітники СБУ викрили трьох організаторів цього угруповання. Ними виявилися двоє начальників відділень військкомату очільниця військово-лікарської комісії в столичному регіоні.


На ухилянх спритні ділки організували цілі бізнес-схеми

У ході розслідування всновлено причетність до організації схеми кож колишнього керівника місцевого військкомату його сина, а кож ще двох їхніх спільників.

Зловмисники пропонували своїм клієнм уникнути призову виїхати за кордон на підсві фіктивних довідок про непридатність до військової служби за сном здоров’я.


На ухилянх спритні ділки організували цілі бізнес-схеми

На підсві зібраних доказів усім сімом фігуранм повідомлено про підозру за ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а кож участь у ній). Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.

кож у Києві затримано керівника психіатричного відділення місцевої клінічної лікарні, який брав хабарі з ухилянтів за фальсифікацію медичних документів, що підтверджували нібито наявність у них важких захворювань.


На ухилянх спритні ділки організували цілі бізнес-схеми

На Полвщині одну зі схем для ухилянтів організувала місцева адвокатка спільно з кількома посадовцями місцевого центру медико-соціальної експертизи.


На ухилянх, спритні ділки, організували цілі бізнес-схеми

За гроші фігурантка пропонувала своїм клієнм оформити інвалідність на близьких родичів і ким чином виїхати з ними за кордон як особа, що їх супроводжує.


На ухилянх спритні ділки організували цілі бізнес-схеми

Іншу оборудку організував заступник керівника філії одного з полвських інститутів. За різні суми хабарів він оформляв на навчання військовозобов’язаних, що дозволяло їм претендувати на відтермінування від призову.

Нещодавно СБУ спіймала “на гарячому” співробітника Ізмаїльського морпорту, а кож чиновника Дунайської кваліфікаційної комісії.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI