Ексзаступника міністра оборони Шаповалова викрили на розтраті 1 мільярда гривень

Слідчі військові контррозвідники Служби безпеки України зібрали докази злочинної діяльності колишнього заступника міністра оборони України. Його підозрюють у розтраті державних коштів на суму близько 1 мільярда гривень.

Про це інформує пресслужба відомства.

За інформацією власних джерел видання Інсайдер.UA, йдеться про ексзаступника міністра оборони України (2021 – 2023 рр.) В’ячеслава Шаповалова. Зі своїми підлеглими він закупив неякісну військову форму у приватної компанії майже на 1 млрд грн.

Розслідування показало, що вказана форма не відповідає сндарм, оскільки не може бути викорисна в умовах інтенсивних бойових операцій у холодну пору року.

На підсві зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили колишньому заступнику міністра про підозру за двома сттями Кримінального кодексу України:

  1. Підпункт “е” пункту 5 стті 191 (привласнення, розтра майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим сновищем).
  2. Підпункт “б” пункту 2 стті 28 підпункт “а” пункту 1 стті 114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України інших військових формувань).

За ким самими сттями повідомлено про підозру його спільнику – колишньому виконувачу обов’язків директора Депарменту державних закупівель Міністерства оборони.

Наразі обидва чиновники перебувають під вартою очікують на проведення судового розгляду.

Правопорушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років конфіскація майна.

Усі розслідування проводилися за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора.

Нагадаємо, правоохоронці повідомили про підозру раднику заступника голови Міноборони. Він причетний до незаконного заволодіння 1,7 млрд грн, які повинні були піти на закупівлю товарів для Збройних сил України.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI