Нічна атака росіян: на Херсонщині загинула жінка

У ніч на понеділок, 30 жовтня, жителі Дніпра почули вибухи в передмісті міс, щойно була оголошена повітряна тривога. Повітряні Сили ЗСУ попереджали про ракетну небезпеку в декількох південних областях, включаючи Дніпропетровську.

Кореспонденти Суспільного з Дніпра повідомили про прильоти. Наразі місцева влада не повідомила про наслідки вибухів.

Близько о 1:00 ночі командування Повітряних Сил ЗСУ через Telegram повідомило про ракетну загрозу для Херсонської області, де була оголошена повітряна тривога. Моніторинговий паблік військових “Чому тривога | Радар” повідомляв про присутність російських ліків Су34/35 в Азовському морі їхній рух у бік Херсонщини.

Як повідомив у блозі речник Української добровольчої армії – Південь, голова Громадської ради при Одеській ОВА Сергій Братчук, близько опівночі окупанти з тимчасово окупованого лівого берега обстріляли Центральний район Херсона, при цьому багатоповерхівка отримала пошкодження. Одна жінка загинула, інша постраждала була госпілізована з опіками отруєнням від продуктів горіння, а ще двоє осіб поранено госпілізовано з середньою тяжкістю.

кож повідомлялось, що ударні дрони рухаються у північно-західному напрямку: загроза була для Черкаської, Вінницької, Хмельницької областей.

Нагадаємо, 27 жовтня внаслідок обстрілу Херсона росіянами пошкоджені більше десятка житлових будинків у середмісті.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI