Понад півмільйона на туалети: Укрзалізниця оголосила проведення тендеру на ремонт вбиральнь на Одещині

Державне підприємство АТ “Укрзалізниця” оголосила проведення тендеру на ремонт вбиральнь на Одещині, оцінивши роботи у понад півмільйона гривень.

Інформація про тендер була опублікована на порлі Prozorro 9 жовтня.

Державне підприємство АТ “Укрзалізниця” 9 жовтня оголосила про проведення тендеру на ремонт туалету на Одещині. Мова йшла про заміну пісуарів, унізів, рукомийників косметичний ремонт приміщення, яку оцінили у 571 тисячу грн, що відповідає вартості 1-кімнатної квартири в Одесі.


Prozorro

“Послуги з поточного ремонту санірно-побутових приміщень автотранспортної бази, адміністративно – господарської служби, регіональної філії “Одеська залізниця” АТ “Укрзалізниця”, йдеться у звіті.

15 жовтня проведення тендеру було завершено, а вже 18 жовтня, на порлі Prozorro було офіційно оголошено переможця тендеру, який до того ж був єдиним його учасником, а саме компанія “Будівельник-38”. Вона запропонувала максимальну тендерну пропозицію без конкуренції.


Prozorro

Як повідомляють ЗМІ, “Укрзалізниця” після зміни менеджменту наростила закупівлі, пов’язані з ремонми адміністративних приміщень, асфальтного покриття, а кож різних послуг з навчання, аудиту ін.

Як повідомлялось раніше, Держаудитслужба виявила низку порушень під час проведення 1,3-мільярдного тендеру від ДСНС на закупівлю пожежних машин, але процедуру все ж провели.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI