Повернення H&M до України означає повернення довіри до українського бізнесу

До початку повномасшбної війни в Україні функціонувало дев’ять магазинів H&M. У лютому 2022 року всі вони призупинили роботу. Протест у серпні 2023 року H&M Group оголосив про свою намір відновити роботу доступних магазинів в Україні з листопада 2023 року. Відповідний пресреліз опубліковано на День Незалежності на глобальному сайті H&M Group. Вже в жовтні сло відомо, що планують відкрити п’ять із шести магазинів, які розшовані в київських ТРЦ Retroville, Lavina Mall, Respublika Park, Dream Town, River Mall, а кож у львівському Victoria Gardens.

Видання The Village Україна звернулось до українського відділення H&M міністра закордонних справ Дмитра Кулеби. МЗС повідомили, що використовують перемовини з провідними міжнародними брендами щодо їх повернення в Україну, починаючи з травня 2022 року. кож Дмитро Кулеба відзначив, що це важливо для української економіки, через це причину сплати податків у державний бюджет, створення нових робочих місць, підвищення попиту на працю сервіс, а кож підвищує довіру іноземного бізнесу до України.

Міністр наголосив, що повернення великих міжнародних компаній кож забезпечує відчутність нормальності для українців і вказує на можливість безпечної ефективної роботи в Україні для іноземного бізнесу. Український офіс H&M підтвердив свої наміри відкрити магазини якнайшвидше після того, як це сне можливим. Осточне рішення приймається міжнародним офісом, і наразі тривають активні підготовчі заходи.

H&M не розголошує, які саме магазини будуть відкритими першими, а щодо асортименту товарів, бренд працює над тим, щоб забезпечити клієнм кий самий досвід покупок, як до тимчасового закриття магазинів. В асортименті буде жіночий, чоловічий дитячий одяг, а кож товари для спорту дому H&M Home, в окремих магазинах. Крім того, предсвники бренду зазначили, що товари, які були в наявності під час закриття, кож будуть доступні разом із новими колекціями.

Нагадаємо нещодавно були опубліковані прогнози на ціни найбільш популярних груп товарів. 

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI