Представники окупаційної влади Ялти здійснили візит до Туреччини: Україна запросила пояснення у країни

Міністерство закордонних справ України звернулося до Туреччини із проханням надати офіційне пояснення візиту “делегації” з тимчасово окупованої рф Ялти до країни.

Про це на своїй сторінці у повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

За його словами, росіяни доєдналися до засідання Міжнародної організації об’єднаних міст і місцевих влад обговорили можливість укладення угоди щодо всновлення побратимських відносин із муніципальним районом Бейлiкдюзю міс Смбул.

к, Ніколенко каже, що МЗС України звернулося до Туреччини, щоб отримати пояснення кого візиту.

“Сприймаємо цю ситуацію із надзвичайною серйозністю. МЗС України вже запросило офіційні пояснення турецької сторони щодо стусу візиту предсвників російської окупаційної адміністрації”, – наголосив він.

Крім того, речник МЗС України зауважив: півостров – це територія України, і лише тимчасово захоплений рф.

“Відповідно до норм міжнародного права, Кримський півострів — частина території України, тимчасово окупована росією. Резолюції Генеральної Асамблеї ООН вимагають від будь-яких сторін утримуватися від дій, які можуть посвити під сумнів стус Криму, зокрема шляхом конктів із окупаційними адміністраціями”, – зазначає він.

Примітно, що Олег Ніколенко кож додав, що від влади Туреччини очікується реакція “на російську провокацію”, і країна “не допускатиме її повторення в майбутньому”.

Нагадаємо, що документи, предсвлені через мобільний додаток “Дія” не будуть більше прийматися на пропускних пункх кордону. Причиною є зросння випадків підробки фальшивих документів в цьому додатку.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI