Прикордонники більше не приймають документи в “Дії” для виїзду за кордон

Документи, предсвлені через мобільний додаток “Дія” не будуть більше прийматися на пропускних пункх кордону. Причиною є зросння випадків підробки фальшивих документів в цьому додатку.

Про це в інтерв’ю для Інтерфакс-Україна розповів заступник начальника шбу Західного регіонального управління Держприкордонслужби Матвійчук.

 За даними Держприкордонслужби, співробітники ДПСУ сли все частіше виявляти факти підробки додатка фальшивих документів, які були надіслані через нього. Це стосується не лише біометричних паспортів “Дія”, але й інших документів, ких як паспорти чи свідоцтва. Згідно з оновленими правилами, зазначені документи в додатку “Дія” можуть використовуватися лише для ідентифікації особи, але не для перетину кордону.

У нас були факти спроб показати документи в псевдо “Дії”. Людина стверджувала, що він – багатодітний батько, показує нам три свідоцтва в додатку. А при прискіпливій перевірці з’ясувалося, що він намагався ошукати прикордонників, демонструючи фальшиві свідоцтва в підробленому додатку, – зазначив Матвійчук.

Одночасно з цими змінами, припинено піші переходи кордону, і вимоги щодо перетину кордону залишилися сндартними, відповідно до положень Шенгенського кодексу про кордони. У ДПСУ наголошують, що всі наші європейські сусіди кож повернулися до вимог Шенгенського кодексу, і біометричний паспорт, віза, чи інші відповідні документи є необхідними для перетину кордону.

Нагадаємо,  у вересні Верховна Рада розглянула законопроєкту №7268, що стосується посилення відповідальності за незаконне перетинання державного кордону України під час дії воєнного сну.

Новина на сайті Стопкор !

Зміни стосуються процедур перетину кордону ідентифікації осіб на прикордонних пункх України вводяться відразу після оголошення. Нові правила впроваджені з метою забезпечення більшої надійності безпеки на кордоні.

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI