путін передав контроль над окупованими територіями Луганської області Татарстану

Район зосередження тимчасово окупованої зони в Луганській області був переданий під управління рсну. Прем’єр-міністр Республіки рсн Єсошин на чолі делегації нелегально відвідав Луганське обласне бюро туризму.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

Особливу увагу звернули на місто Лисичанськ. Усе тому, що Кремль посвив регіон Сєвєродонецьк-Лисичанськ-Рубіжне під повний контроль своєї держави— Республіки рсн.

Делегація офіційно оголосила про реалізацію демонстраційного проекту з демонстрації “відновлення інфраструктури” в регіоні запуску будівельних проектів. Крім того, для працівників району місцева окупаційна адміністрація виділяє житло, яке раніше вважалося окупанми “безгосподарне”.

рсн тим часом курував програму перевиховання місцевої молоді перетворення її на сучасних “яничар”. Тому лише протягом жовтня близько 200 дітей були вивезені в казанський бір “Заречье”, де, крім заходів, спрямованих на зміну національної самоідентифікації, проводилися віртуальні змагання (віртуальне ігрове середовище реальний геймплей з фізики). У майбутньому дітей можуть залучати до загонів управління дронами на полі бою.

У рамках цієї політики Республіка рсн буде фінансувати відкриття тестових центрів за програмою “Готовність і оборона (ГТО)”, сучасної російської форми спортивно-воєнізованого виховання молоді з обов’язковим пропагандистським змістом і можливістю заохочення до участі. у кій діяльності. Воєнізовані організації, кі як армія, чи молодіжна діяльність партії путіна. Єдина росія”.

Раніше ми писали, що росіяни вдарили балістикою по Запоріжжю: є приліт в об’єкт соцінфраструктури.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI