Російський “щур” готував удари по об’єктах Укрзалізниці на Вінниччині

Спеціальні служби України успішно припинили діяльність російського аген, який брав участь у підготовці повітряних ак на об’єкти Укрзалізниці в Вінницькій області.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Цей зловмисник, який працював на користь російської федеральної служби безпеки (фсб), був залучений до розвідування локацій важливих залізничних снцій, які могли б використовуватися для перевезення військового обладнання до прифронтової зони. кож він намагався всновити розшування важливих електропідснцій у регіоні і здобути інформацію про їхній технічний сн.


СБУ завадила аці росіян по інфраструктурі Вінниччини

Плановані аки передбачали викорисння ракетного озброєння дронів-камікадзе для ураження критичних об’єктів інфраструктури регіону. За виконання цих завдань агентові обіцяли грошову винагороду у розмірі 100 тисяч російських рублів можливість евакуації на територію країни-агресорки.


СБУ завадила аці росіян по інфраструктурі Вінниччини

Втім, співробітники СБУ завадили реалізації планів агресора і затримали його поплічника на епі збору розвідданих для передачі їх окупанм.

За даними слідства, затриманий – 57-річний житель Хмільницького району, якого російська спецслужба диснційно завербувала у травні цього року.


СБУ завадила аці росіян по інфраструктурі Вінниччини

У поле зору фсб він потрапив через поширення на сторінці в “Однокласниках” своїх прокремлівських поглядів.

Під час обшуку у фігуран вилучено мобільний телефон, який він використовував для листування з агресором.


СБУ завадила аці росіян по інфраструктурі Вінниччини

Наразі чоловік знаходиться під вартою, його чекає сувора відповідальність відповідно до ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України за зраду держави, вчинену в умовах воєнного сну. Розслідування цього випадку триває.

Нагадаємо, СБУ затримала колаборанток з окупаційного “управління соцполітики рф” у Херсоні.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI