Росіяни, ймовірно, розібрали атакований ВДК “Мінськ” на запчастини: супутникові знімки

Російські військові розмонтували великий десантний корабель “Мінськ” після нападу на Севастопольський морський завод. Інформацію про це надала OSINT-дослідницька група MT Anderson в дописі соціальної мережі Х.

На супутникових знімках, зроблених 31 жовтня, видно, що “Мінськ” розібраний на частини, ймовірно, для подальшого викорисння як запчастини.

“Розібране судно “Минск” залишило сухий док і було пришвартоване на північ від нього. Щодо іншого судна, “Ростов-на-Дону”, воно наразі знаходиться в сухому доці”, – інформує аналітик.

У середині вересня Севастопольський судноремонтний завод був акований, і на ньому здійснювали технічний ремонт великого десантного корабля “Мінськ” і підводного човна “Ростов-на-Дону”.

Нагадаємо, у Криму, пошкодили корабель ЧМФ РФ “Павел Державин”. кож країна-терористка заявила про спробу аки на російський корабель “Сергій Котов”. У міноборони росії звинувачують ЗСУ. Стверджується про нібито знищення з озброєння російського судна двох диснційно керованих катерів противника.

Нагадаємо, 22 вересня 2023 року шб Чорноморського флоту рф був уражений ракеми. Після того у будівлі виникла пожежа. Сили спеціальних операцій заявили, що внаслідок удару було ліквідовано командувача ЧФ рф Віктора Соколова.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI