СБУ вийшла на родину блогерки, яка у Дубаї називає українців “нацистами”: батько вибачився замість дівчини

Служба безпеки України знайшла родину прихильниці ерефії, яка з Дубаю називає українців нацисми постійно торочитьпро свою любов до руського міру називає українців нацисми. Батько вибачився замість дівчини.

Українські телеграм-канали поширюють новину про те, що 19-річна жителька Сум Анассія/Адель Чемеринська, яка після повномасшбного вторгнення росії в Україну, виїхала і наразі живе в Дубаї, у своєму блозі пропагує антиукраїнську політику, говорячи про українців, які про нацистів.

В рамках свого блогу “Адель” часто записує відео, в якому принижує українців говорить про те, що любить росію, і хоче жити у “масква сіті”.Нині, з-за кордону у своїх соцмережах із відбірною лайкою називає українців “нацисми” за спілкування державною мовою.ЗМІ повідомляють, що на родину дівчини “вийшла” СБУ, і вже після розмови з батьками, то Анассії перепросив за її поведінку, в той час як сама ж Анассія і досі відмовчується.

Як повідомлялось раніше, жага “хайпу” ніколи не доводила ні до чого хорошого – київський блогер Денис Повєткін скинув на свій Porsche бетонну плиту, хоча міг передати автівку на потреби українських військових.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI