Спецслужби рф звинуватили СБУ у замаху на зрадника Олега Царьова

У росії поширили “версію” замаху на Олега Царьова, обвинувачуючи СБУ в організації нападу. Про це повідомляють на на сайті Стопкор радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка.

За словами Віктора Бондарєва, першого заступника голови комітету ради федерації з оборони безпеки, стріляли в Царьова за наказом СБУ, намагаючись його ліквідувати.

Російські силовики вже похвалились затриманням координатора українських спецслужб. 46-річного жителя Ялти обвинувачують в організації цього замаху. У нього під час обшуків знайшли вибуховий пристрій, засоби зв’язку з українськими силовиками, фотографії Царьова і схеми його руху. Затриманий заявив, що його завербувала СБУ в січні 2023 року.

Зараз у ФСБ заявляють про відсутність загрози життю Царьова після замаху.

Нагадаємо, вранці 27 жовтня російські Telegram-канали повідомили, що в окупованій Ялті напали на Царьова. Слося це в санаторії, де він жив.

Осннім часом колаборант Олег Царьов досить жорстко критикував дії російської влади. Денис Казанський зауважив, що саме кремлю зараз вигідно його “прибрати”. У день замаху зрадник Олег Царьов мав на меті провести “важливу відеоконференцію”. Перед цим він наказав усім працівникам санаторію в Ялті йти додому.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI