США ввели нові санкції проти РФ: потрапили конструктори “Ланцетів”

США вводять новий пакет антиросійських санкцій, до якого включено 130 фізичних і юридичних осіб з росії, згідно з повідомленням Міністерства фінансів США.

США ввели нові санкції – про це повідомляє видання Економічна правда.

У повідомленні зазначено, що “Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) продовжує руйнувати мережі канали, за допомогою яких росія намагається підтримувати свою армію”.

Санкції націлені на фізичних і юридичних осіб, які сприяють війні росії проти України. Надаючи росії необхідні технології обладнання від третіх країн. Також вони спрямовані проти внутрішньої промислової бази росії, яка намагається перебудувати себе і постаити на рельси російськи ОПК.

Серед осіб, які потрапили під обмеження, є заступник міністра промисловості Віктор Євтухов, конструктор безпілотників “Ланцет”. Олександр Захаров і члени його сім’ї. Також санкції поширилися на декілька компаній банків. Включаючи АФК “Система”, “Арктик СПГ-2,” СПБ “Біржу,” банк “Русский сндарт”, банк “Хоум Кредит”, Пош Банк, Абсолют банк, ВБРР, і East West United bank.

Ці заходи є частиною утримання росії від викорисння фінансових систем США і інших країн для підтримки своєї війни проти України.

Повідомляється кож, що 2 листопада було запроваджено ще один пакет санкцій Державним депарментом США, які націлені на майбутнє виробництво і доходи росії від енергоносіїв. А ткож мелургійного гірничодобувного секторів, оборонних закупівель. І тих, хто підтримує військові зусилля російського уряду інших незаконних дій.

США ввели нові санкції. Мінфін США підкреслює, що росія перевела частину виробництва до офшорних територій через обмеження внутрішнього ринку технологій, обладнання матеріалів, що необхідні для підтримки її ВПК.

Зокрема, росія використовує економічні відносини з Києм, Туреччиною Об’єднаними Арабськими Емірами для експорту, реекспорту перевалки в росію технологій і обладнання іноземного виробництва.

Нагадаємо, що нещодавно було затримано трьох росіян із подвійним громадянством, яких обвинувачують в організації масшбної схеми експорту товарів зі Сполучених Штів до росії, які використовувалися для виробництва зброї.

 Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI