Священник, лікар та “фрилансер”: трьом одеситам повідомили підозру у допомозі ухилянтам

Прокурори Одеської області виявили оголосили про підозру трьом чоловікам в участі у незаконному переправленні людей через державний кордон України.

Про це повідомила прес-служба Одеської обласної прокуратури.

За даними розслідування, підозрювані влаштували “бізнес” шляхом створення незаконного механізму для переправки військовозобов’язаних громадян через державний кордон. Для знаходження охочих залишити країну вони використовували ресурси Інтернету особистих знайомих.

До злочинної схеми причетний священнослужитель одного з одеських храмів УПЦ МП, який підшукував військовозобов’язаних, приватний лікар, який консультував про нібито наявність діагнозів захворювань призовників, і виконавець, який безпосередньо переправляв осіб.

Ділки інструктували втікачів координували їхні дії, а кож забезпечували пакетом документів для безперешкодного виїзду з України, зокрема довідками військово-лікарської комісії про непридатність за сном здоров’я до проходження військової служби тимчасовими посвідченнями військовозобов’язаного.

Вартість кої послуги фігуранти оцінювали у 7500 доларів з одного “бажаючого”.

Нагадаємо, прикордонники повідомляли, що виявлено двох чоловіків, які вдавали з себе багатодітних батьків і намагалися незаконно виїхати з України.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI