Тетяна Єгорова-Луценко організувала незаконний виїзд за кордон для посадовця Держаудитслужби: активісти звернулися до ДБР

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, можливо, організувала незаконний виїзд за кордон для відпочинку начальника Північно-східного офісу Держаудитслужби Сніслава Косінова. І це – попри законодавчу заборону виїжджати за межі країни для керівників державних органів їхніх структурних підрозділів під час дії воєнного сну.

Про дані факти, всновлені під час журналістського розслідування щодо ймовірних зловживань очільниці облради Харківщини Тетяни Єгорової-Луценко, активісти ВГО “Стоп корупції” повідомили Державне бюро розслідувань у своєму зверненні.


Предсвники ВГО ''Стоп корупції'' звернулись до ДБР

Зокрема, предсвники громадської організації нагадали, що на період введення воєнного сну в Україні на законодавчому рівні заборонено виїзд за межі території України, осіб, які підлягають мобілізації для несення військової служби. Крім того, Посновою Кабміну №69 керівникам державних органів їх структурних підрозділів заборонено виїзд за межі України, за виключенням службових відряджень.

В той же час, як повідомив колишній народний депут України Ігор Мосійчук, “Сніслав Косінов, знаходячись у відпустці в період з 03.07 по 16.07.2023 р. як держслужбовець не маючи права на виїзд за межі країни, звернувся до Тетяни Єгорової-Луценко у якості депу облради з проханням про надання йому нібито відрядження до Швейцарії, за запрошенням фактично непрацюючого фонду Володимира Костеріна “Скорочення ризиків” (Risk Reduction Foundation)“.

Предсвники “СтопКору” ретельно дослідили дані стосовно перетину держкордону паном Косіновим.

Сніслав Косінов, перебуваючи у відпустці, за особистими справами незаконно перетнув державний кордон України за докуменми, які містили недостовірні дані, тобто фактично підробленими докуменми. Незаконний виїзд за межі України держслужбовцю Сніславу Косінову організувала, сприяла забезпечила група службових осіб на чолі з головою Харківської обласної ради Тетяною Єгоровою-Луценко”, – йдеться в зверненні ВГО “Стоп корупції”.

В той же час, журналісти надали ДБР офіційний лист Держаудитслужби, згідно з яким, “начальник Північно-східного офісу Сніслав Косінов протягом поточного року у закордонні службові відрядження не направлявся Держаудитслужба не погоджувала йому кі відрядження“.


За офіційними даними Держаудитслужби, Косінова не відправляли у відрядження

ким чином, йдеться у зверненні “Стоп корупції”, в діях співробітників апарату голови Харківської обласної ради, які склали завідомо неправдивий офіційний документ внесли до нього завідомо неправдиві відомості вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України. З цього випливає, що начальник Північно-східного офісу Держаудитслужби Сніслав Косінов на підсві завідомо неправдивих відомостей, які містилися в Розпорядженні голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко яке підготували співробітники і керуюча справами виконавчого апарату облради Оксана Малишева, ймовірно дійсно незаконно перетнув державний кордон України.

При цьому, Тетяна Єгорова-Луценко інші співробітники облради були обізнані, що відповідно до чинного законодавства Сніславу Косінову, як військовозобов’язаному чоловіку керівнику структурного підрозділу державного органу, виїзд за межі країни заборонений.

У своєму зверненні громадські активісти просять ДБР внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань перевірити дії Єгорової-Луценко інших службових осіб Харківської обласної ради на наявність складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366 Кримінального кодексу України “Службове підроблення”.

Нагадаємо, раніше “СтопКор” повідомив ДБР про інші факти можливих порушень Тетяною Єгоровою-Луценко. Зокрема, журналісти з’ясували, що водій голови Харківської облради Валерій Ключко за сприянням голови Харківської облради Тетяни Єгорової-Луценко, її радника Євгенія Грицькова, директора громадської організації Дмитра Зубарева інших осіб незаконно перетнув державний кордон, оскільки водій був необґрунтовано внесений до системи “Шлях” – на підсві завідомо неправдивих відомостей від Зачепилівської районної громадської організації “Футбольний клуб “Колос”.

кож нагадаємо, в серпні екснардеп Ігор Мосійчук оприлюднив інформацію, що родина голови обласної ради Харкова за час війни придбала ресторани у Каннах Ніцці. Крім того, зі ЗМІ сло відомо, що у сім’ї є принаймні дві квартири в Ніцці, які не були вказані в деклараціях мають орієнтовну вартість 450 700 тисяч євро відповідно. При цьому під час оформлення документів на право власності бізнесом у Франції чоловік Тетяни Єгорової-Луценко Вілій Луценко свідомо приховав свій сімейний сн, зазначивши, що він – неодружений.


Тетяна Єгорова-Луценко

Крім того, раніше сло відомо, що водій голови Харківської обласної ради Валерій Ключко у 2022 році був тричі зареєстрований у системі “Шлях” для перетину державного кордону як волонтер. Розслідувачі припускають, що кі “відрядження” за кордон можуть пояснюватись наявністю у родини бізнесу й нерухомості у Франції.

3 жовтня сло відомо, що Національне агентство з пинь запобігання корупції у відповідь на звернення “СтопКору” проводить моніторинг способу життя голови Харківської облради Тетяни Єгорової-Луценко здійснює моніторинг і контроль виконання нею актів законодавства з пинь запобігання врегулювання конфлікту інтересів. кож аналогічну перевірку щодо Єгорової-Луценко проводить НАБУ.

А 20 жовтня активісти ВГО “Стоп корупції” звернулися до антикорупційних органів з проханням перевірити нові виявлені факти можливого викорисння службового авто відомчого водія Валерія Ключка головою Харківської обласної ради Тетяною Єгоровою-Луценко в особистих інтересах, а кож можливий факт втечі водія Валерія Ключка з України.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI