Ukrainians for Ukraine: у Києві зірки та волонтери зібрали понад 2 млн грн на потреби ЗСУ

Зіркові гості, меценати унікальні лоти з підписами перших осіб держави й легендарних командувачів: у Києві за участі вітчизняних бізнесменів, військових, волонтерів і ЗМІ відбулась масшбна благодійна подія “Ukrainians for Ukraine”, спрямована на підтримку ЗСУ дітей-переселенців з Херсонщини. Під час заходу ініціаторам вдалося зібрати понад 2,2 млн грн, а більшість цінних призів для аукціону надав один зі співорганізаторів – благодійний фонд “Бальйон Волонтер”

Організаторами благодійного заходу виступили БФ “Бальйон Волонтер” волонтери Ельвіра Гаврилова й Саргіс Саргсян, а порл “СтопКор” долучився в якості одного з інформаційних партнерів. Дельніше про подію, яка проходила 24 жовтня у столичному ресторані Osocor Residence, розповів у репоржі журналіст Артем Ребров.

Картина з малюком Йодою, футболка з підписом Президен державний стяг із автографом Головнокомандувача – саме ці три лоти сли найдорожчими: за кожен з них вітчизняні меценати віддали близько 10 тисяч доларів. Персонаж Зоряних війн св у нашій країні ще більш популярним після появи його фігурки на бронежилеті головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Не пошкодували коштів гості й на футболку, особисто підписану Володимиром Зеленським. ку ж суму виторгували і за величезний прапор України з підписом Залужного.

Загалом на благодійному заході під назвою “Ukrainians for Ukraine” вдалося зібрати понад два мільйони гривень. Ці кошти спрямовані на придбання пікапу для військових речі, необхідні для підтримки внутрішньо переміщених дітей з Херсонської області.

Гостями події сли українські бізнесмени, меценати, волонтери військові. Більшість лотів для аукціону надав благодійний фонд “Бальйон Волонтер”, який виступив співорганізатором. А одним із інформаційних партнерів вечору сло інформаційне агентство “Стоп Корупції”.


Сергій Плотніцький

Ми допомагаємо не лише ЗСУ, але й ветеранам їхнім родинам. кі заходи є великим внеском у нашу перемогу, я бував на подібних і в 2014 і в 2015 роках – тоді ми їздили до Литви, наприклад. Подібні вечори дуже корисні залишають спогади, вони дають військовим зрозуміти, що про них пам’яють допомагають їм“, – зазначив голова БФ “Бальйон Волонтер” Сергій Плотніцький.

Благодійний фонд “Бальйон Волонтер” допомагає нашим захисникам ще з 2014 року. Ме цього заходу кож незмінна – підтримка Сил безпеки й оборони України. частину грошей кож передадуть на потреби вихованців одного із дитячих будинків.

Діти-переселенці з Херсонщини – у них безліч потреб, наприклад ліжечка. кож збираємо на допомогу для Повітряних сил: пікапи, дрони інше“, – підкреслила волонтерка Ельвіра Гаврилова.


Ельвіра Гаврилова

Ведучим вечора св відомий шоумен, обличчя телеканалу 1+1 Юрій Горбунов. Для гостей виступили популярні українські гурти Казка і Авіатор. Ще однією зірковою гостею була співачка Джамала, котра не змогла стримати сліз, дякуючи захисникам за відданість.

Я вдячний артисм всім тим людям які зібралися в якості гостей, бо кожен з них прийшов допомагати. Ми побачили унікальні лоти. Я впевнений що кі заходи потрібні. Коли ми бачимо умовно як працює нічний клуб – то це невчасно, це треба заборонити. А в цьому випадку ми збираємо людей аби вони могли висловити повагу військовим, тож я вважаю, що кі події мають відбуватися“, – наголосив співзасновник БФ “Бальйон Волонтер” Роман Бочкала.


Роман Бочкала

Своєю чергою, начальник CIMIC NGU Олег Брусенцев висловив вдячність особисто Роману Бочкалі фонду “Бальйон Волонтер” – за серйозну допомогу центру спеціального призначення – у вигляді як авто, к і FPV-дронів, які є дуже актуальними для ведення бойових дій.


Олег Брусенцев

головною подією благодійного заходу св безпосередньо аукціон. За деякі лоти розгорнулася справжня боротьба, адже вони були справді унікальними. Наприклад, мапа України, підписана начальником ГУР МОУ генерал-майором Кирилом Будановим. Або ж ігрова футболка лідера збірної України Михайла Мудрика з автографами всіх гравців національної збірної команди з футболу.

Окрім зібраних коштів у рамках заходу (а це 2,2 млн грн), українським захисникам кож передали військовий пікап.

Нагадаємо, командир підрозділу 110-ї бригади ТРО ЗСУ, голова Генічеського осередку ВГО “Стоп корупції” кримчанин Михайло Новосельцев відвідав масшбний благодійний захід, спрямований на підтримку Збройних сил України дітей-переселенців. Власними враженнями від вечора захисник поділився в ексклюзивному коменрі для “СтопКору”.


Михайло Новосельцев

Чимало осередків нашої громадської організації пішли захищати Україну з початком повномасшбного вторгнення. Центральний офіс робить усе можливе аби підтримувати допомагати їм, тож вважаємо кі заходи просто необхідними“, – підкреслив він.

Це вже не перший доброчинний захід, організований БФ “Бальйон Волонтер”. Наприкінці вересня благодійний фонд, завдяки допомозі партнерів з Ілії передав гуманірну допомогу школі-інтернату міс Рожище, що на Волині.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI