Український режисер Олег Сенцов став командиром штурмової роти

Колишній політв’язень, український режисер Олег Сенцов два місяці тому св командиром штурмової роти, яка продовжує боронити Авдіївку. Чоловік кож повідомив, що його бійці потребують допомоги в оснащенні.

Про це він написав 31 жовтня у .

Зазначимо, з початком повномасшбного вторгнення військ рф в Україну Олег Сенцов вступив до територіальної оборони. Він воював у Луганській Донецькій областях. Наразі Сенцов служить у 47-й окремій механізованій бригаді ЗСУ.

кож нагадаємо, що в середині жовтня Олег Сенцов знову отримав поранення на фронті з того моменту перебуває у лікарні.

“Поки знаходжуся на лікуванні, мої хлопці продовжують героїчно боронити Авдіївку. Це важке відчуття, коли ти у шпилі, у безпеці, а вони під обстрілами у траншеї. Але я й звідси намагаюся бути корисним. Оновлю трохи інформацію – я вже два місяці як командир штурмової роти, тому підлеглих і турбот сло набагато більше, ніж було раніше у взводі. Тяжкі бої виснажили не тільки людей, а й нашу ресурсну базу“, – повідомив військовий.

За словами Сенцова, його хлопцям постійно потрібна підтримка українців, адже “щось згоріло, щось зламалося, щось втрачено під час бойових дій” і задля захисту України, воїни мають бути забезпечені усім необхідним.

“Треба купувати нові нічники, тепловізори, приціли, звичайні дрони й нічні, окопні РЕБ, майже всі автомобілі потребують ремонту і зимової гуми, ще й великий список нескінченних дрібниць. Зверюся до всіх небайдужих по допомогу”, зазначив він.

Як повідомлялось раніше, за словами режисера Сенцова, йому важко дивитися на переповнені цивільними чоловікам кав’ярні чи чути жарти щодо відпочинку у визволеному Криму.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI