Унікальна операція в Києві: дитина з глибокими опіками отримала шанс на повноцінне життя

У Київській обласній дитячій лікарні пройшла успішна операція: вперше була виконана пересадка шкіри дитині з глибокими опіками. Про це повідомляється на сторінці лікарні у фейсбуці.

Трагедія слася, коли хлопчик рибалив на свку і зачепився вудилищем за дріт високовольтної електромережі, що проходила над водоймою. Дитина отримала електротравму опіки верхніх і нижніх кінцівок ІІІ ступеню тяжкості.

Після тривалого лікування, щоденних перев’язок епної некректомії команда лікарів виконала аутодермопластику вільним шкірним клаптем з повним закриттям усіх дефектів.

Пересаджена шкіра прижилась, а найголовніше – вдалося зберегти повну функцію кисті хлопчика.

Успішне оперативне втручання – результ тісної взаємодії спеціалістів Київської обласної дитячої лікарні, а саме дитячого хірурга-комбустіолога Кирила Воронежського асистен кафедри комбустіології пластичної хірургії НУОЗ України імені П.Л.Шупика Владислава Щендрика.

До операційної бригади кож увійшли анестезіологи Ольга Степаненко і Євгенія Колотовкіна операційна сестра Олександра Мамука.

Довідково:

Сучасні вудилища виготовляються із матеріалу, що є провідником електричного струму. Вудилище створює небезпеку навіть при наближенні до проводів лінії електропередачі на невелику відснь, а торкання їх неминуче призведе до електротравми або ж лельного випадку.

Нещодавно в Охматиді лікарі-гематологи провели транспланцію кісткового мозку від донора з США однорічному хлопчику Дімі.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI