Завдав 300 тис грн збитків держбюджету: повідомлено про підозру посадовцю “Київзеленбуду”

У Києві повідомлено про підозру посадовцю “Київзеленбуд”, через службову недбалість якого державному бюджету було завдано 300 тисяч гривень збитків.

Про це повідомляє пресслужба Поліції Києва.

Як зазначається слідством, у грудні 2022 року Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва експлуації зелених насаджень “Київзеленбуд” товариство з обмеженою відповідальністю уклали договір підряду щодо здійснення капільного ремонту дорожньо-стежкової мережі у парку відпочинку “Гідропарк” Дніпровського району Києва. Проте, коли гроші за це були сплачені, виявилося, що розрахунки вартості виконаних робіть не дотримані вимогам і сндарм ДСТУ.

“У подальшому начальник відділу супроводження проектів управління капільних вкладень Київського комунального об’єднання зеленого будівництва експлуації зелених насаджень “Київзеленбуд” підписав акти виконаних робіт, на підсві чого ТОВ отримали грошові кошти. Однак, розрахунки вартості виконаних робіть не відповідають вимогам і сндарм ДСТУ”, – зазначається в повідомленні.

к, через те, що посадовець не перевірив фактично виконаний обсяг робіт їхню вартість, було зумовлено нецільове викорисння бюджетних коштів у розмірі 300 тисяч гривень. Проти посадовця розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 ККУ (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

“Санкція інкримінованої стті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без кого”, – зауважують у Поліції Києва.

Варто зазначити, що наразі вирішується пиння щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що 24 жовтня у Києві відбувся благодійний аукціон, на якому збирали кошти на потреби ЗСУ для дітей-переселенців з Херсонщини. Завдяки цінним лом вдалося зібрати майже 2,2 млн грн. Крім того, у рамках заходу українським воїнам передали пікап.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI