Зимою Україна готується до атак на енергосистему, – Financial Times

Україна всновлює навколо енергетичних обʼєктів мішки з піском, обтягує їхні дахи сіткою перенесла під землю ті елементи, які не потребують вентиляції, — країна готується до російських ак на енергетичну інфраструктуру.

Про це йдеться в матеріалі Financial Times.

Невеликі підснції захистили бетонними блоками, а кож габіонами з камінням або піском, що, як мінімум, рятує від падіння уламків. Елементи інфраструктури, які не потребують вентиляції, перенесли під землю. За кордоном зберігаються запасні частини для ремонту підснцій і трансформаторів, щоб швидше їх замовити. 

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у коменрі FT розповів, що Україна не лише посилює ППО, але й готує к званий “пасивний захист” безпосередньо на місцях. На думку прем’єра, Україна цього року краще підготовлена до обстрілів.

При цьому, як зазначає видання, об’єкти енергетики, які не потребують вентиляції, перемістили під землю. Пошкоджені кабелі можна замінити швидко, але ремонт підснцій і трансформаторів займає більше часу. Пошук транспортування масивних конструкцій може розтягнутися на місяці. Тому запасні частини зберігаються за кордоном у партнерів з можливістю швидкого замовлення.

Тепер Україна має більше ППО і захист не на 100% ефективний, але спрацьовує “у 80-90% випадків”. кож, децентралізували енергоінфраструктуру, щоб збиток в одному місці менше впливав на інші регіони.

Раніше ми писали, що відключення електроенергії в Україні можуть бути навіть без ворожих обстрілів.

Новина на сайті Стопкор !

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI