Бої за Авдіївку: експерт розповів, який ресурс стягнули росіяни на той напрямок

Бої за Авдіївку: експерт розповів, який ресурс стягнули росіяни на той напрямок

Зараз в районі Авдіївки присутні кілька окремих стрілецьких бригад окупантів.

Російські окупаційні війська продовжують стягувати великі ресурси під Авдіївку Донецької області. Для Сил оборони це зараз найбільш гаряча та небезпечна ділянка фронту.Про це в ефірі телеканалу “Еспресо” заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко, інформує UAZMI.org.

За його словами, зараз в районі Авдіївки присутні кілька окремих стрілецьких бригад окупантів – йдеться про “доволі серйозний потенціал”. 

Читайте також: Обстановка на Лиманському напрямку загострилася: експерт оцінив ситуацію

“Якщо 10 жовтня ми говорили, що противник розпочинає наступальні дії та задіює ресурс 1-го армійського корпусу, також тоді використовувалась 20-та, 150-та мотострілецькі дивізії зі складу 8-ої загальновійськової армії РФ. А через майже півтора-два тижні вже мова йшла, що фактично уся 2-га загальновійськова армія РФ перебуває біля Авдіївки. Там зараз є 15-та, 21-ша та 30-та окремі стрілецькі бригади (ОСБр), тобто доволі серйозний потенціал”,– пояснив Коваленко. 

Також експерт додав, що зараз на тому напряму перебуває і 55-та ОСБр зі складу 41-ої загальновійськової армії РФ. Росіяни накопичили там ресурсу більше, ніж стягували для штурмів Бахмута. 

Читайте також: “Наразі це поля смерті для росіян”: спікер 110-ї ОМБр розповів про ситуацію під Авдіївкою

“Росіяни продовжують стягувати під Авдіївку достатньо серйозний ресурс. Для них це фетиш, такі ось вони маніакальні фетишисти щодо Авдіївки. І загально, якщо ми розглядаємо протяжність фронту, то біля Авдіївки зараз накопичено росіянами ресурсу навіть удвічі більше за своїми можливостями, ніж було біля Бахмута. Це зараз найгарячіша та найнебезпечніша ділянка фронту саме для Сил оборони”, – констатував Олександр Коваленко.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI