Гроші на військову допомогу Україні вичерпано, – Білий дім

Гроші на військову допомогу Україні вичерпано, – Білий дім

У США заявили, що кошти в межах Ініціативи сприяння безпеці України (USAI) вичерпано. За цією статтею у п’ятницю, 3 листопада, було виділено останній пакет допомоги нашій державі.

Ресурси для термінової допомоги ЗСУ за повноваженнями президента США також уже обмежені. Як повідомляє CNN, про це заявила прессекретарка Білого дому Карін Жан-П’єр під час спілкування з пресою на борту президентського літака, інформує UAZMI.org з посиланням на ТСН.

“Ми починаємо надавати Україні менші пакети [за президентськими повноваженнями], щоб розтягнути нашу здатність підтримувати Україну якомога довше”, – наголосила вона.

Читайте також: Боєприпаси для NASAMS, HIMARS та багато іншого: США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на $425 млн

У зв’язку із цим речниця Білого дому закликала Конгрес найближчим часом ухвалити масштабний запит президента Байдена з підтримкою для України, який передбачає 61,4 мільярда доларів для України та 14,3 мільярда доларів для Ізраїлю.

Останній пакет військової допомоги США включав 125 мільйонів доларів у межах так званих президентських повноважень, тобто обладнання та зброю, отримані безпосередньо зі складів Міністерства оборони та швидко доставлені в Україну. Але це один із найменших пакетів, наданих Україні від початку повномасштабного вторгнення.

Читайте також: Інтерв’ю Залужного спонукає партнерів до перегляду військової допомоги Україні, – Politico

Пакет також включав 300 мільйонів доларів в рамках Ініціативи сприяння безпеці в Україні (USAI), яка вичерпала фінансування цього органу. Відповідно до USAI, уряд напряму укладає контракти з виробниками зброї, яку постачають до України.

Головний фінансовий директор Пентагону Майкл МакКорд на початку жовтня попередив, що гроші USAI закінчилися за попередній фінансовий рік, і закликав Конгрес ухвалити додаткове фінансування.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Подобається цей пост? Поділіться ним з друзями:
UAZMI