КНДР закриє понад десять своїх посольств по всьому світу

КНДР закриє понад десять своїх посольств по всьому світу

КНДР вирішила закрити понад десять своїх посольств по всьому світу, зокрема в Іспанії, Гонконзі та низці країн Африки.

Про це пише Reuters із посиланням на північнокорейське державне інформагентство, перелає NV, інформує UAINFO.org.

Минулого тижня посли Північної Кореї нанесли «прощальні» візити лідерам Анголи та Уганди, а місцеві ЗМІ обох африканських країн повідомили про закриття посольств КНДР у цих країнах.

Ангола та Уганда підтримують дружні зв’язки з Північною Кореєю з 1970-х років, підтримуючи військову співпрацю та надаючи іноземну валюту.

Засновник орієнтованого на Північну Корею сайту NK Pro Чад О’ Керролл припустив, що таке рішення Пхеньяну може бути пов’язане з дією міжнародних санкцій і відстороненням КНДР від участі в глобальній політиці.

На його думку, закриття посольств створює передумови для того, що може стати «однією з найбільших зовнішньополітичних перестановок у країні за останні десятиліття».

Читайте також: Американського солдата, який втік до Північної Кореї, звинувачують у дезертирстві та поширенні дитячої порнографії

У профільному міністерстві Південної Кореї наголосили, що це може свідчити про складну економічну ситуацію в Північній Кореї, «де важко підтримувати навіть мінімальні дипломатичні відносини з традиційно дружніми країнами».

Зазначається, що КНДР підтримує офіційні відносини зі 159 країнами, але до припинення роботи в Анголі та Уганді мала 53 дипломатичні місії за кордоном, включно з трьома консульствами і трьома представництвами.

Південнокорейські ЗМІ також повідомили, що Пхеньян закриє своє посольство в Іспанії, а справами сусідньої країни займатиметься її представництво в Італії.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI