Командир українських штурмовиків розповів, що найбільше дратує військових

Командир українських штурмовиків розповів, що найбільше дратує військових

Військовий вважає, що в Києві вже забули про війну.

Командир штурмового взводу 3-ї окремої штурмової бригади Збройних сил з позивним “Малий” розповів ТСН, що найбільше його дратує те, що українці почали забувати про війну, а Київ – жити “своїм життям”, інформує UAZMI.org.

“Люди почали забувати, що десь там, за 700 кілометрів від Києва, йде війна. Стріляють, помирають люди. У Києві плотно про це забули вже, мені здається, давним-давно. Київ живе своїм життям”, — розповів військовий.

Читайте також: Витрачають мільярди на усіляку х*рню: воїн ЗСУ з окопів різко висловився про чиновників і пояснив, чому “повільний контрнаступ”

Командир українських штурмовиків вважає, що було б справедливо стосовно військових ввести певні обмеження для цивільних. 

“Щоб хоча б нічні клуби не працювали або не було у вільному доступі мільйонів тонн алкоголю, які вживаються в Києві. Що означає втомилися від війни? Мені ніхто не може пояснити цю фразу. Уявляєте, якщо військові зараз усі дружно скажуть, що втомилися від війни?  Ми не хочемо більше воювати. Кинуть зброю та підуть з лінії фронту. Ми теж від війни втомилися, але не кричимо про це”, — каже “Малий”.

Читайте також: Військовий висловився про мобілізацію та скандали у тилу: “Люди не розуміють, скільки їм служити”

За його словами, було б добре, якщо цивільні, які перебувають далеко від фронту, мали солідарність з військовими. 

“На початку війни всі сс**ись по кутках, боялися на вулицю виходити, молилися на ЗСУ і ледве не боготворили. А через певний час війна відійшла від Києва, всі спокійно видихнули, Київ, Буча, Ірпінь відбудувалася і все, забули про війну. Ніби нічого тут і не було. Єдине що — читають у новинах і бачать по телевізору. Це всі пізнання про війну”, — розповів військовий.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI