Криптоімперія руйнується? З найбільшої біткоїн-біржі за рік втекли 15 топ-менеджерів

Криптоімперія руйнується? З найбільшої біткоїн-біржі за рік втекли 15 топ-менеджерів

Криптоімперія руйнується? З найбільшої біткоїн-біржі за рік втекли 15 топ-менеджерів

Найбільша криптобіржа світу Binance стикається з регуляторним тиском та судовими позовами у багатьох країнах світу. Це далося взнаки і на атмосфері всередині самої компанії – її залишили 15 топ-менеджерів.

Звинувачення, які висунули торговому майданчику та його філіям влада США, Франції, Бразилії, Великої Британії та інших держав доволі різноманітні. Компанію (а іноді і її директора Чанпена Чжао) звинувачують, зокрема, у відмиванні грошей, торгівлі незареєстрованими цінними паперами, а також обході міжнародних санкцій щодо Росії, інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA.

На цьому тлі OBOZ.UA зібрав список працівників Binance, які у 2023 році покинули компанію, навіть попри керівні посади.

Стефані Кабосіорас – виконавчий директор французького підрозділу Binance залишила свою посаду у жовтні.

Джонатан Фарнелл – голова британської філії Binance займав своє крісло 2,5 роки та звільнив його у вересні.

Брайан Шредер – генеральний директор Binance.US пішов з компанії в середині вересня, вступивши на посаду за два роки до цього.

Крішна Джувваді – голова юридичного відділу Binance.US звільнився того ж тижня, що й Шредер. Це сталося на тлі судових позовів, які подала стосовно Binance та її гендиректора Чжао Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC), звинувативши їх у порушенні американських законів про цінні папери.

Сідні Маджаля – директор з ризиків, виконавчий віце-президент та заступник генерального юрисконсульту Binance.US подав у відставку разом із Джувваді у середині вересня.

Патрік Хіллманн – у вересні звільнився і директор зі стратегії біржі, перервавши свою 2,5-річну співпрацю з Binance.

Маюр Камат став ще одним топ-менеджером, який залишив своє місце у вересні – з квітня 2022 він керував глобальним відділом продуктів біржі.

Володимира Меркіса в січні 2022 року було призначено генеральним директором російського підрозділу біржі, але на тлі міжнародних санкцій у вересні ухвалив рішення подати у відставку.

Гліб Костарєв прийшов у Binance у липні 2019 року керівником відділу маркетингу в Східній Європі та СНД, але з березня 2022-го і до свого звільнення у вересні 2023-го обіймав посаду віце-президента, регіонального керівника Азіатсько-Тихоокеа , Туреччини, Австралії та Нової Зеландії.

Хелен Хай стала десятим топ-менеджером компанії, який залишив її у вересні. З квітня Хай обіймала посаду виконавчого віце-президента Binance, а до того 3,5 року очолювала африканське спрямування біржі.

Леон Фунг – голова Binance в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні пішов із компанії наприкінці серпня на тлі заяв про посилення контролю з боку регулюючих органів.

Метью Прайс – голова відділу розвідки та розслідувань Binance з вересня 2021 року до 6 липня 2023-го.

Стівен Крісті більше року працював старшим віце-президентом з дотримання нормативних вимог Binance, але 6 липня подав у відставку, пославшись на особисті причини.

Хон Нг – головний юрисконсульт Binance до 6 липня 2023 року.

Стів Мілтон – 6 липня оголосив про свій звільнення з посади глобального віце-президента з маркетингу та комунікацій Binance, який він займав протягом 4,5 років. За даними Fortune, Мілтон, Хіллманн, Нг і Прайс звільнилися саме через розслідування Міністерства юстиції США щодо біржі.

Поділитися