Китай підштовхує Росію та Іран до війни з іншими країнами: експерт пояснив, чого Пекін хоче

Китай підштовхує Росію та Іран до війни з іншими країнами: експерт пояснив, чого Пекін хоче

Китай підштовхує Росію та Іран до війни з іншими країнами: експерт пояснив, чого Пекін хоче

Китай у війні в Ізраїлі повторює таку ж тактику, якої дотримувався стосовно війни в Україні. Це йому потрібно для розв’язання питання з Тайванем.

Про це політолог Андрій Піонтковський розповів в ефірі “Еспресо”, інформує UAINFO.org.

“Китай у війні з Ізраїлем повторює таку саму тактику, яку він провів у війні з Україною. Він підштовхує своїх холуїв – і Іран, і Путіна. Він за їх допомогою промацує готовність Заходу.

Читайте також: США не допустять перемоги Росії, це може підштовхнути Китай до війни з Тайванем, – Джонсон

Китай тримає на руках зовсім різні варіанти. Класичний – це те, що він зробив з Путіним – він підштовхнув його на війну. Тому що, якби Путін досяг успіху, якби взяв Київ за п’ять днів, а це тоді й американська розвідка прогнозувала, тоді з Тайванем всі проблеми були б вирішені”, – пояснив Піонтковський.

Він стверджує, що зараз КНР політично підтримує Іран і підштовхує його до війни з Ізраїлем.

Читайте також: Росія, Китай та Іран, це нова “вісь зла”, – лідер республіканців у Сенаті США

“Америка була б повністю дискредитована. Їй би ніхто не вірив на Далекому Сході й Пекін взяв би голими руками Тайвань. А якщо провалиться Путін, то він, як шолудивий пес приповзе до Пекіна. Путін вже охоче показує себе в ролі молодшого брата, і Китай отримує всі економічні важелі. У будь-якому випадку, Китай би вигравав або Тайвань, або Сибір.

Зараз Сі повторює другу спробу, а що зможе зробити Іран на Близькому Сході. Китай підтримує Іран політично, і теж підштовхує. Але нічим себе не пов’язав, а залишає відкритим будь-які можливі шляхи”, – підсумував політолог.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Поділитися