NASA показало моторошну світлину з пустелі Сахара, зроблену астронавтами

Космічне агентство NASA показало фото з пустелі Сахара, зроблене астронавтом з борту Міжнародної космічної станції (МКС) на початку року.

На фото можна побачити примарне обличчя, нібито розташоване у скелі. Спершу агентство запропонувало всім охочим спробувати вгадати, що зображено на фото, а потім – розкрило карти, передає УНІАН.

В NASA розповіли, що об’єкт розташований на дні Тру-о-Натрон (Дун-Орей), вулканічної кальдери шириною близько тисячі метрів. Цей кратер утворився після потужного виверження вулкана сотні тисяч років тому.

“Згори вулканічна яма глибиною 1000 метрів і содове озеро Тру-о-Натрон на півночі Чаду виглядає як примарне обличчя, яке дивиться на вас. … Край “обличчя” частково утворений тінями, які відкидає край кальдери (тип вулканічного кратера – УНІАН). …  “Очі” та “ніс” – це шлакові конуси – круті конічні пагорби навколо жерл вулканів.

… Біла область навколо “рота” – це мінеральна кірка з солі, відомої як натрон, що утворюється, коли гаряча джерельна вода накопичується на поверхні та випаровується, а багата мінералами пара підіймається з поверхні геотермально активної області”, – розповідають в NASA.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI