“Не хочу провести жодного дня, як вона”. Алан Бадоєв зі сльозами розповів про маму і заявив, що зробить евтаназію, якщо захворіє

 Алан Бадоєв зі сльозами розповів про маму і заявив, що зробить евтаназію, якщо захворієАлан Бадоєв (Фото:Говорить Суханов/YouTube)

Відомий український режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв зі сльозами розповів про хворобу мами Антоніни Іванівни.

В інтерв’ю Олексію Суханову він зізнався, що мама тяжко хворіла, і заявив, що не хотів би пережити те саме, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.

“Своїм дітям я кажу, якщо раптом у мене буде Альцгеймера або щось ще, і я не зможу себе нормально почувати і бути одиницею, тільки евтаназія… Це вирішений для мене факт. Я не хочу провести жодного дня, як моя мама. Я не боюся померти. Я боюся щось не встигнути”, — каже він.

Фото: скріншот 

Бадоєв також згадав зворушливий момент, коли піклувався про маму:

“Коли я був день із нею, і вона була, але її не було… я ліг із нею, обійняв, і о третій годині ночі я прокидаюся, коли мамині руки мене торкаються. Я ще не розплющив очі, але вже знав, що вона в собі. Тому що так торкатися може тільки моя мама. І на мене дивляться мамині красиві очі. І вона каже: “Синку, Боже, ти тут?”. І вона потім цілує мене в ніс і каже: “Боже, як я в цьому опинилася, я вже не можу”. І через секунду вона вилетіла знову. Для мене це жахливо. Я, може, і радію від того, що мама вже пішла. Не радію, що її немає. Вона є. Для мене вона є, я з нею розмовляю зранку і перед сном. Я радію, що вона цього не бачить, вона дуже жаліслива. По-друге, тато через те, що він усього себе віддавав мамі, став здавати. Я зараз займаюся татом, і для мене це важливо”, — поділився він.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI