“Підкреслює, наскільки важливо підтримувати Україну”: у Білому дому відреагували на статтю Залужного про позиційну війну

"Підкреслює, наскільки важливо підтримувати Україну": у Білому дому відреагували на статтю Залужного про позиційну війну

У Білому дому відреагували на статтю головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного  для журналу The Economist про позиційну війну в Україні. Там заявили, що вона доводить необхідність підтримки нашої країни у протистоянні російській агресії. 

Про це пише “Голос Америки”. Думку щодо матеріалу озвучив координатор Ради національної безпеки зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі під час брифінгу в Білого домі 2 листопада, передає OBOZ.UA, інформує UAZMI.org.

“Ми розвиваємося, ми вже еволюціонували у тому, що надаємо Україні, так само, як еволюціонувала сама війна. І я підозрюю, що цей процес триватиме. Нам було б значно простіше це зробити, якби Конгрес ухвалив додаткове фінансування для підтримки України”, – заявив Кірбі.

Читайте також: ЗСУ за чотири місяці мали зайти до Криму: Залужний розповів, що пішло не так

Як відомо, у статті під назвою “Сучасна позиційна війна та як у ній перемогти” Залужний розкрив правду про проблеми позиційної війни РФ в нашій країні. Він зазначив, що повномасштабне вторгнення держави-терористки спровокувало початок найбільшої з часів завершення Другої світової війни безпрецедентної безпекової кризи у глобальному вимірі.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI