Путін вірить у досягнення цілей на полі бою і не готовий сумлінно розпочати переговори, – ISW

Путін вірить у досягнення цілей на полі бою і не готовий сумлінно розпочати переговори, – ISW

Глава країни-агресора Росії Володимир Путін досі вірить, що зможе досягти своїх цілей у війні проти України. Тому про жодні переговори, які передбачають припинення вогню, не може йтися.

На це вказав американський Інститут вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW) у звіті за 4 листопада, інформує UAZMI.org з посиланням на ОBOZ.UA.

Аналітики відреагували на статтю NBC про те, що Сполучені Штати Америки та країни Європейського Союзу нібито почали обговорювати із Києвом можливі переговори з Москвою.

Читайте також: США та ЄС непублічно обговорюють з Україною можливість мирних переговорів з РФ, – NBC

Хоча згідно з публікацією NBC, офіційні особи США не мають жодних даних і навіть ознак того, що Путін готовий вести переговори з Україною або сумнівається в тому, що Росія зможе продовжувати війну доти, доки західна допомога ЗСУ не припиниться.

В ISW зазначили, що також не помітили жодних ознак того, що Москва готова сумлінно розпочати мирні переговори з Києвом.

Спікер російського диктатора Дмитро Пєсков 2 листопада висловив незгоду Кремля з характеристикою війни проти України як “патової ситуації”, заявивши, що вона “не зайшла в глухий кут”. Він аргументував це тим, що окупаційні війська РФ все ще продовжують вести наступальні операції.

Читайте також: “Ми не можемо зараз вийти на кордони 1991 року”: військовий прокоментував “заморожування війни”

На думку аналітиків Інституту, атаки російських військ довкола Авдіївки теж вказують на те, що Кремль продовжує вірити у можливість досягнення своїх цілей за допомогою військової сили та навряд чи вступить у мирні переговори. За винятком того, що агресору потрібно просто виграти час для підготовки до майбутніх наступальних операцій.

“Тиск на Україну з метою переговорів про припинення війни, найімовірніше, залишиться безглуздим, якщо не шкідливим, допоки Путін вірить, що він зможе досягти своїх цілей на полі бою”, – констатували в ISW.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI