Рахманін відповів, чи може бути Зеленський не до кінця коректно поінформований про події в країні

Член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін в інтерв’ю Radio NV відповів, чи може бути президент України Володимир Зеленський не до кінця коректно поінформований про події в країні.

Коментуючи в ефірі Radio NV резонансну статтю Time про війну в Україні та президента Володимира Зеленського, Рахманін заявив, що слова співрозмовника її автора Саймона Шустера про те, що Зеленський нібито “обманює себе”, є суб’єктивною точкою зору цього співрозмовника.

“Не факт, що це так є. Фраза означає, що, з точки зору цієї людини, президент робить не ті висновки з інформації, яку отримує. Але це не означає, що він цю інформацію не отримує”, — зазначив нардеп.

Він додав, що впевнений, що президент є найбільш поінформованою людиною в країні.

“Він верховний головнокомандувач, він найвища посадова особа, він голова РНБО, він має безпосередню пряму комунікацію з усіма, хто збирає, накопичує, систематизує, аналізує будь-яку інформацію, зокрема і чутливу, тобто розвідувальну інформацію, яка стосується державної, військової таємниці. Він спирається на цілу низку людей, середовищ, груп, які цю інформацію збирають, систематизують, аналізують, накопичують і роблять висновки”, — пояснив Рахманін.

Нардеп також розповів, що керівник того чи іншого розвідувального органу має надавати Зеленському не лише масив інформаці, а й розвідувальну оцінку — певні висновки, які з цього випливають.

За його словами, до президента мають прямий доступ всі люди, які відповідають за безпеку і оборону в країні: головнокомандувач, начальник Генштабу, керівник ГУР, керівник СБУ, керівник Служби зовнішньої розвідки та заступник керівника Офісу, який відповідає за ці структури, і Зеленський регулярно з цими людьми спілкується — віч-на-віч, на нарадах, на Ставках та на засіданнях Ради безпеки.

“Тому я впевнений, що президент є найбільш поінформованою людиною. Інше питання: які висновки робить президент, як він інтерпретує цю інформацію, які рішення він ухвалює після того, як цю інформацію систематизує, аналізує? Це питання до президента. Але повірити в те, що президент не знає чи некоректно поінформований, чи живе в якомусь інформаційному вакуумі, мені достатньо складно”, — заявив Рахманін.

У нещодавній статті Time про війну в Україні та президента Володимира Зеленського сказано, що переконання президента не змінилися.

“Попри нещодавні невдачі на полі бою, він не має наміру здаватися або просити про мир. Навпаки, його віра в остаточну перемогу України над Росією загартувалася до такої міри, що турбує деяких його радників, — стала непохитною і межує з месіанством”, — сказано в її тексті.

Автор статті Саймон Шустер також написав у ній, що один з найближчих помічників Зеленського сказав йому:

“Він сам себе обманює. У нас не залишилося варіантів. Ми не перемагаємо. Але спробуйте сказати йому про це”.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI