Росія прив’язує північне сяйво до своєї надсекретної зброї, – Defense Express

Росія прив'язує північне сяйво до своєї надсекретної зброї, – Defense Express

Днями в Україні та інших країнах Європи зафіксували незвичайне природне явище – північне сяйво. У Росії почали поширювати чутки, що, мовляв, це робота їхніх надпотужних станцій РЕБ, а також вплив секретної зброї “Пересвет”.

Як зазначають експерти Defense Express, на практиці штучне полярне сяйво утворювалось лише під час випробувань ядерної зброї у ближньому космосі у 50-х роках минулого століття, передає УНІАН, інформує UAZMI.org.  

І якщо “Пересвет”, який за офіційною інформацією є комплексом засліплення супутників оптичної розвідки лазерним променем, ще можливо видати за світлові стовпи, то полярне сяйво взагалі до нього важко прив’язати.

Поява полярного сяйва у південних районах також не є чимось, що відбувається в історії людства вперше. Наприклад, у 1859 році сталась найпотужніша відома геомагнітна буря “Керрінгтонська подія”, під час якої північне сяйво було помічено над більшою частиною світу, зокрема й над тропіками – Кубою, Ямайкою та Гавайськими островами.

Але російські пропагандисти, зазначають експерти видання, хочуть прив’язати цілком природні явища до буцімто надсекретної та “аналоговнєтної” зброї.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI