Соловйов “образився” на Анджеліну Джолі, яка стала на захист цивільного населення сектора Гази, але “проігнорувала” Донбас

Всесвітньо відома голлівудська акторка Анджеліна Джолі публічно засудила ізраїльські удари по сектору Гази.

Вона стала на захист цивільного населення Палестини, заявивши, що Газа “перетворюється на братську могилу”. На слова зірки культових кінострічок відреагував одіозний кремлівський пропагандист Володимир Соловйов.

Під час прямої трансляції на своєму авторському каналі він висловив обурення стосовно того, що Джолі нібито з 2014 року “ігнорувала” події на Донбасі. Звичайно, дотримуючись наративів пропагандистської методички, путініст видав, що український регіон “бомбили” самі ж українці, а не росіяни, передає OBOZ.UA, інформує UAZMI.

Отже, на своїй сторінці в Instagram Анджеліна Джолі написала: “Це цілеспрямоване бомбардування населення, яке опинилося в пастці і не має куди втекти. Газа була в’язницею під відкритим небом протягом майже двох десятиліть і швидко перетворюється на братську могилу. 40% вбитих – невинні діти. Вбивають цілими сім’ями… На очах у всього світу і за активної підтримки багатьох урядів мільйони палестинських цивільних осіб – діти, жінки, сім’ї – піддаються колективному покаранню і дегуманізації, позбавлені їжі, медикаментів і гуманітарної допомоги всупереч міжнародному праву”.

Читайте також: Анджеліна Джолі вдруге підтримала Сектор Гази і назвала його “могилою масового поховання”

Вона заявила, що світові лідери, які відмовляються вимагати гуманітарного припинення вогню і перешкоджають Раді Безпеки ООН навʼязати його обом сторонам, стають співучасниками воєнних злочинів.

Тим часом Соловйов “образився”, що акторка відреагувала на ситуацію в секторі Газі, а Донбасом нібито “знехтувала”. Пропагандист вочевидь забув, що Джолі аж ніяк не ігнорувала війну РФ проти України, а навпаки засудила агресорів, тобто російських окупантів, за їхній терор. Зокрема, у квітні 2022 року зірка прибула до Львова, де зустрілася з українцями.

Соловйов же в істериці видав: “Площа сектору Гази дорівнює площі Донецька. Різниця – 7 квадратних кілометрів. Три тижні як бомблять сектор Гази. Увесь світ про це говорить. Народ виступає, загиблі діти, все жахливо. Вісім років “нацистські сволоти” утюжили Донецьк. Вісім років! Усі мовчали. Анджеліна Джолі мовчала”.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI