“Усе зафіксовано”. Євгенія Емеральд стверджує, що її намагалися вбити разом з її охоронцем

"Усе зафіксовано". Євгенія Емеральд стверджує, що її намагалися вбити разом з її охоронцемЄвгенія Емеральд заявила, що її намагалися вбити (Фото:emerald.evgeniya/Instagram)

Євгенія Емеральд стверджує, що її намагалися вбити разом з її охоронцем і звинувачує в цьому свого колишнього чоловіка, військового ЗСУ Євгена Стипанюка.

У сторіс на своїй сторінці в Instagram Емеральд звернулася до підписників, заявивши, що на неї було скоєно замах, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.

«Учора Стипанюк і його компашка намагалися вчинити перший замах на вбивство. На мене і мого охоронця. Подробиць я розповідати не буду, з нами все добре. Також усе вже на експертизі, заяви написані. Просто люди, щоб ви розуміли — ціна правди. Але ми боремося і не зупинимося. Ми переможемо це зло. Все вже зафіксовано і знаходиться в поліції», — стверджує вона.

"Усе зафіксовано". Євгенія Емеральд стверджує, що її намагалися вбити разом з її охоронцемФото: emerald.evgeniya/Instagram

Емеральд також розповіла про дівчину, яка заявила, що постраждала від Стипанюка. За її словами, дівчина почала отримувати погрози після того, як розповіла свою історію на записі програми для 1+1.

«Прийшла відважна дівчина, яка стала жертвою Євгена Стипанюка. Переслідування, погрози, а також потім він на двох сексуальних ресурсах виставив її фотографії. Вона про все це відверто розповіла. Про цей запис не знав ніхто, але вже наступного дня ця дівчина отримала перші погрози. Усі заяви написані, дівчина під охороною, а якщо з нею, не дай Боже, щось станеться, ми всі будемо знати, хто до цього причетний», — розповіла Емеральд.

"Усе зафіксовано". Євгенія Емеральд стверджує, що її намагалися вбити разом з її охоронцемФото: emerald.evgeniya/Instagram

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI