Відновлення купівельної активності та підвищений попит на промокоди: експерти Deshevshe назвали особливості онлайн-шопінгу у 2023 році

Відновлення купівельної активності та підвищений попит на промокоди: експерти Deshevshe назвали особливості онлайн-шопінгу у 2023 році

Електронна комерція зростає безпрецедентними темпами в усьому світі. Люди різного віку, від дітей до літніх людей, із задоволенням здійснюють покупки онлайн у численних інтернет-магазинах. Безліч веб-сайтів та додатків, орієнтованих на прихильників онлайн-шопінгу, допомагають легко знайти товар та купити його негайно. Як результат підвищення попиту, власники електронної комерції все більше використовують найрізноманітніші способи, щоб зберегти своє місце на ринку. 

Онлайн-покупки займають не більше 10% в структурі продаж

Все більше людей відкривають для себе онлайн-шопінг. За даними аналітиків, у 2023 році кількість запитів на безкоштовні промокоди Deshevshe зросла майже втричі, що свідчить про зацікавленість українців в онлайн-замовленнях. Разом з тим, цей сегмент ще не скоро зможе на рівних конкурувати, а тим більше замінити традиційні формати продаж. 

В Україні, попри війну, купівельна активність у 2023 році набагато краща, ніж у 2022 році. Кількість продаж інтернет-магазинів та маркетплейсів зросла майже на 20%. Найпопулярніші категорії товарів, які українці купують онлайн у 2023 році:

  1. Товари для дому. Аналітики Deshevshe зазначають, що найчастіше у першому півріччі шукали для Maudau промокод, купони Eva.ua тощо.

  2. Одяг та взуття.

  3. Товари для краси та здоров’я.

  4. Електроніка та побутова техніка.

  5. Онлайн-бронювання квитків, житла.

В розрізі саме інтернет-замовлень, найбільша їх частка зроблена через смартфон. Приблизно 80% користувачів віддають перевагу застосунку перед мобільною версією сайту. Середня тривалість сеансу в шопінг-додатках зросла за останній рік з 9,1 до 11,3 хвилини. Онлайн-шопінг входить в трійку найпопулярніших активностей українців в інтернеті за кількістю витраченого часу. Найбільшою категорією інтернет-торгівлі є маркетплейси, які охоплюють 95% користувачів.

Ключові тренди онлайн-покупок у 2023 році

Користувачі дедалі частіше й охочіше витрачають гроші онлайн, але зростають і їхні вимоги до рівня сервісу. Поведінка споживачів змінюється та у зв’язку з економічною турбулентністю.

Глобально аналітики виокремлюють три головні тренди у 2023 році:

  • максимум персоналізації — покупці більше уваги звертають на персональні пропозиції;

  • спрощення процесу покупок — інтернет-магазини все частіше запускають мобільні застосунки, присутні у соціальних мережах;

  • підвищення лояльності — промокоди, програми лояльності тощо.

Майбутні показники онлайн-торгівлі залежатимуть від купівельної спроможності населення, а також різноманітності маркетингових інструментів, якими продавці будуть приваблювати покупців. 

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI